Основна тема
Црно/бијела тема
Инверзна тема
MNE Play
MNE Play

Подешавaња

Умањи / Увећај

Изаберите тему

Основна тема
Црно/бијела тема
Инверзна тема

Muzika

B.Bu. [ n1.rs ]

14. 05. 2025. 13:20 >> 13:20
Čitaj mi:

ŠVAJCARSKO- ITALIJANSKA VODITELJKA

Ko je Mišel Hunciker: Voditeljka finala Evrovizije koja je Ramacotija napustila zbog sekte

Prvo i drugo polufinale Evrovizije vode Hejzel Bruger i Sandra Študer. Veliko finale održava se u subotu, 17. maja od 21 čas, a voditeljkama Hejzel i Sandri pridružiće se i treća voditeljka – Mišel Hunciker.


Hejzel je švajcarsko-američka pjesnikinja, komičarka i voditeljka, dok je Sandra švajcarska TV voditeljka i pjevačica koja je predstavljala Švajcarsku na Evrosongu 1991. godine i osvojila peto mjesto, piše Index.hr.

A ko je Mišel Hunciker?
Mišel (48) je švajcarsko-italijanska televizijska voditeljka i bivši model. Najpoznatija je po braku sa Erosom Ramacotijem (61). Vjenčali su se 1998. godine i bili u braku do 2009, iako su se zvanično razišli nakon četiri godine.

Tokom braka Eros joj je posvetio jednu od svojih najpoznatijih pjesama – Più bella cosa, a 1996. godine dobili su kćerku Auroru. Godinama je njihov razvod bio obavijen velom tajne, a ni Mišel ni Eros nisu željeli da otkriju razloge kraha. Sve do prije nekoliko godina.

"Moji roditelji su se razveli kada sam bila dijete, s ocem nisam imala nikakav odnos i mislila sam da me ne voli. Zbog toga sam bila nesigurna i upala sam u sektu 'Ratnici svjetlosti', koja se temelji na prošlim životima," ispričala je voditeljka za njemački Bild prije nekoliko godina.

Sekta presudila njenom braku sa Ramacotijem
Sekta joj je branila seksualne odnose, alkohol i pušenje, ali još gore je to što ju je odvojila od majke, zabranjujući joj kontakte sa njom. Nije smjela da ima ni prijatelje, a ubrzo je morala da napusti i manekenstvo.

"Prisilili su me da napustim manekensku agenciju i ubijedili me da moram da ih finansiram. Morala sam da im dam sav svoj novac i još su mi prijetili da će me ubiti ako ih napustim. Govorili su mi da je moj muž loš za mene, a ja sam ga voljela," ispričala je.

Dodala je da je brak sa Erosom završio kada joj je postavio ultimatum.

"Eros mi je rekao da moram da izađem iz sekte ili će da me ostavi. Ja sam izabrala sektu," priznala je bivša manekenka.

O cijelom iskustvu napisala je knjigu A Seemingly Perfect Life (Naizgled savršen život).

 

Пратите нас на

Коментари0

Остави коментар

Остави коментар

Правила коментарисања садржаја Портала РТЦГВише
Поштујући начело демократичности, као и право грађана да слободно и критички износе мишљење о појавама, процесима, догађајима и личностима, у циљу развијања културе јавног дијалога, на Порталу нијесу дозвољени коментари који вријеђају достојанство личности или садрже пријетње, говор мржње, непровјерене оптужбе, као и расистичке поруке. Нијесу дозвољени ни коментари којима се нарушава национална, вјерска и родна равноправност или подстиче мржња према ЛГБТ популацији. Неће бити објављени ни коментари писани великим словима и обимни "copy/paste" садрзаји књига и публикација.Задржавамо право краћења коментара. Мање

Да бисте коментарисали вијести под вашим именом

Улогујте се

Најновије

Најчитаније