Основна тема
Црно/бијела тема
Инверзна тема

Подешавaња

Умањи / Увећај

Изаберите тему

Основна тема
Црно/бијела тема
Инверзна тема

Muzika

S. Vulić [ hellmagazin.rs ]

04. 02. 2025. 09:21 >> 09:21
Čitaj mi:

Jelena Rozga rekla “Da”, svadba na jesen

Pjevačica Jelena Rozga, kako pišu mediji u regionu, konačno će stati na “ludi kamen”.

 

Izabranik njenog srca je Ivan Huljić, sin Tončija Huljića, čuvenog hit mejkera. Mada se Jelena i Ivan poznaju skoro 30 godina, ljubav se rodila nedavno, tokom rada na pjesmi “Od čega sam ja”.

Iako je privatni život zanosne Splićanke oduvijek bio meta interesovanja javnosti, ona je dugo uspijevala da sakrije detalje. Poznato je da je bila u vezi sa slavnim Stjepanom Hauserom, ali nakon raskida nije više otkrivala svoje emotivne izbore.

Da u njenom životu postoji neko jako važan i poseban, Jelena Rozga je otkrila nakon nastupa u Sava centru u Beogradu, kada je izjavila da je njen izabranik bio u publici, kao i da je pre koncerta poljubio i poželio joj sreću.

-Nedugo zatim ispostavilo je da je riječ o deset godina mlađem Ivanu, sinu Vjekoslave i Tončija Huljić.

Dobro upućeni u život Jelene Rozge, otkrili su da je svadba zakazana za jesen u Splitu, kao i da će prisustvovati 500 zvanica. Osim toga, mladenci planiraju vjenčanje i na jednoj egzotičnoj destinaciji.

 

 

Пратите нас на

Коментари0

Остави коментар

Остави коментар

Правила коментарисања садржаја Портала РТЦГВише
Поштујући начело демократичности, као и право грађана да слободно и критички износе мишљење о појавама, процесима, догађајима и личностима, у циљу развијања културе јавног дијалога, на Порталу нијесу дозвољени коментари који вријеђају достојанство личности или садрже пријетње, говор мржње, непровјерене оптужбе, као и расистичке поруке. Нијесу дозвољени ни коментари којима се нарушава национална, вјерска и родна равноправност или подстиче мржња према ЛГБТ популацији. Неће бити објављени ни коментари писани великим словима и обимни "copy/paste" садрзаји књига и публикација.Задржавамо право краћења коментара. Мање

Да бисте коментарисали вијести под вашим именом

Улогујте се

Најновије

Најчитаније