- Hronika
- Kolumne
-
Radio
- Izdvajamo
-
Emisije
- Dokumentarni program
- Pop top
- Europuls
- Zrno po zrno
- Radio ordinacija
- Kulturna panorama
- Zelena priča
- Epoleta
- +382
- Spona
- Svijet jednakih šansi
- Matica
- Život po mjeri čovjeka
- Link
- Izokrenuti svijet
- Koracima mladih
- Moja profesija je...
- Sportski program
- Kulturno-umjetnički program
- Muzički program
- Koracima prošlosti
- Naučno-obrazovni program
- RCG
- R98
- Programska šema
- Trofej Radija Crne Gore
- Frekvencije
- Radio drama
Kulturna galaksija
08. 02. 2020.
15:32 >> 15:38
HERCEG NOVI
Počeo Zimski strip vikend
Retrospektivna izložba 40-tak radova sa 13 hercegnovskih strip festivala u Podgorici bila je sjajna najava za današnje peto izdanje Zimskog strip vikenda u Herceg Novom. Udruženje ljubitelja stripova Hercegnovski strip festival predstaviće danas i sjutra devetu umjetnost posjetiocima u Dvorani Park i Pubu Got, uz moto „From dusk till dawn“.
Na Fakultetu za umjetnost Univerziteta Donja Gorica u Podgorici prisustvovali su brojni ljubitelji, studenti, profesori i dekan Fakulteta umjetnosti UDG Nenad Vojvodoić, kao i italijanski ambasador u Crnoj Gori, Luka Zelioli.
Organizovan je i master klas za studente gdje su o produkciji HSF -a govorili Nebojša Mandić i Jovan Subotić, a o likovnom stvaralaštvu svjetski poznati italijanski strip umjetnik Valter Venturi, kao i domaći umjetnici Nikola Ćurčin i Luka Cakić.
Danas od 11 do 18 h u Dvorani Park trajaće humanitarna prodajna izložba originalnih radova. Ona je posvećena Dilan Dogu. Posjetioci će uživati i u berzi stripa, crtanju za fanove, izložbi i crtanju na majicama, predavanjima, uz prateći DJ program.
Коментари0
Остави коментар