Osnovna tema
Crno/bijela tema
Inverzna tema
MNE Play
MNE Play

Podešavanja

Umanji / Uvećaj

Izaberite temu

Osnovna tema
Crno/bijela tema
Inverzna tema

Hronika

M.M.

28. 03. 2024.10:30 >> 10:53
5
Čitaj mi:

OBJAVLJEN SNIMAK

Napadnuti crnogorski turisti u Milanu, ukraden sat od 20.000 eura

Crnogorski državljanin opljačkan je prije nekoliko dana u centru Milana, dok je sa sinom šetao ulicom, prenose italijanski mediji. Njemu su sa ruke tri maloljetnika ukrala sat čija vrijednost je, prema navodima milanske policije, bila 20.000 eura.

745526

Kako prenosi italijanski milano.corriere.it, turistu iz Crne Gore napala su trojica razbojnika.

Reakcija žrtava i intervencija policije natjerali su razbojnike u bjekstvo, koji su usput izgubili i plijen, koji je pronašao tridesetogodišnji sin žrtve, pišu italijanski mediji. 

Maloljetni Marokanac, za kojeg se vjeruje da je jedan od razbojnika, pokušao je da se stopi sa ostalim prolaznicima, a zatim je ušao u zgradu na Via dell'Annunciata kao da se ništa nije desilo da bi izbjegao policijske automobile. No, ipak je uhapšen i tom prilikom je povrijedio policajaca. 

U toku je istraga, a identitet crnogorskih državljana još nije saopšteno.

Pratite nas na

Komentari5

Ostavi komentar

28.03. 2024, 19:42

anonymous [нерегистровани]

bijesni satovi

Gospodja iz ASK-a ne vjeruje da sat vrijedi toliko

Одговори

28.03. 2024, 13:44

Risto [нерегистровани]

mne

Pa i ptice znaju da se kroz svjetske metropole ne šeta okićen!

Одговори

28.03. 2024, 11:26

Artur [нерегистровани]

Sirak tužni

Sirotinjo Milana i Bogu si teška.Budva je zakon.

Одговори

28.03. 2024, 11:23

anonymous [нерегистровани]

20000 eur

Za takvog koji nosi sat za 20000 eur isto kao da su meni ukrali sat
za dva eur neka napise gdje ga je zaradio.

Одговори

28.03. 2024, 10:46

Che [нерегистровани]

revolusao

Šetao je sat od 20000 eura.Cime se bavi taj gospodin?Svuda se krade zato mnogi nose lažan nakit sat bilo šta.Ovaj je zalutao u bahacenju.

Одговори

Ostavi komentar

Pravila komentarisanja sadržaja Portala RTCGViše
Poštujući načelo demokratičnosti, kao i pravo građana da slobodno i kritički iznose mišljenje o pojavama, procesima, događajima i ličnostima, u cilju razvijanja kulture javnog dijaloga, na Portalu nijesu dozvoljeni komentari koji vrijeđaju dostojanstvo ličnosti ili sadrže prijetnje, govor mržnje, neprovjerene optužbe, kao i rasističke poruke. Nijesu dozvoljeni ni komentari kojima se narušava nacionalna, vjerska i rodna ravnopravnost ili podstiče mržnja prema LGBT populaciji. Neće biti objavljeni ni komentari pisani velikim slovima i obimni "copy/paste" sadrzaji knjiga i publikacija.Zadržavamo pravo kraćenja komentara. Manje

Da biste komentarisali vijesti pod vašim imenom

Ulogujte se
ZAKLjUČANO: OTKLjUČAJTE POVLAČENjEM STRELICE U DESNO ...

Najnovije

Najčitanije