- Hronika
- Kolumne
-
Radio
- Izdvajamo
-
Emisije
- Dokumentarni program
- Pop top
- Europuls
- Zrno po zrno
- Radio ordinacija
- Kulturna panorama
- Zelena priča
- Epoleta
- +382
- Spona
- Svijet jednakih šansi
- Matica
- Život po mjeri čovjeka
- Link
- Izokrenuti svijet
- Koracima mladih
- Moja profesija je...
- Sportski program
- Kulturno-umjetnički program
- Muzički program
- Koracima prošlosti
- Naučno-obrazovni program
- RCG
- R98
- Programska šema
- Trofej Radija Crne Gore
- Frekvencije
- Radio drama
Košarka
20. 04. 2024.
12:44 >> 12:43
Čitaj mi:
DRUGI MEČ ČETVRTFINALA
Drobnjak: Energija, želja i fokus moraju da budu na nivou za pobjedu nad Zvezdom
Košarkaši SC Derbija u ponedjeljak dočekuju Crvenu zvezdu u drugom meču četvrtfinala ABA lige. Plejmejker "studenata" Igor Drobnjak kazao je da ukoliko ponove energiju, želju i fokus iz prvog okršaja u Beogradu, mogu da ugroze favorita.
Tim Dejana Jakare je u prvom meču stao na korak od senzacije, pošto je prokockao plus 18. Zvezda je na kraju preokrenula i slavila 83:81.
"Zamalo smo slavili i napravili veliko iznenađenje. Ta pobjeda bi nam mnogo značila. Bili smo veoma blizu, tokom svih 40 minuta smo bili na visokom nivou, i ofanzivno i defanzivno. Na kraju je presudio manjak iskustva i neke odluke koje smo pametnije morali da donesemo", rekao je Drobnjak.
Crnogorski reprezentativac smatra da i greške moraju da svedu na minimum.
"Potrudićemo se da energiju, želju i fokus prebacimo na drugu utakmicu. I da greške koje smo pravili u finišu, u četvrtoj četvrtini ispravimo i ne dozvolimo da se dešavaju", poručio je Drobnjak.
Utakmica u "Morači" u ponedjeljak počinje u 18.30 časova.
Коментари0
Остави коментар