- Hronika
- Kolumne
-
Radio
- Izdvajamo
-
Emisije
- Dokumentarni program
- Pop top
- Europuls
- Zrno po zrno
- Radio ordinacija
- Kulturna panorama
- Zelena priča
- Epoleta
- +382
- Spona
- Svijet jednakih šansi
- Matica
- Život po mjeri čovjeka
- Link
- Izokrenuti svijet
- Koracima mladih
- Moja profesija je...
- Sportski program
- Kulturno-umjetnički program
- Muzički program
- Koracima prošlosti
- Naučno-obrazovni program
- RCG
- R98
- Programska šema
- Trofej Radija Crne Gore
- Frekvencije
- Radio drama
Turizam
27. 05. 2019.
20:20 >> 20:20
KREĆE IZ PLAVA
"Limska regata" od petka do nedjelje
Tradicionalna 20. "Limska regata" Plav-Andrijevica-Berane-Bijelo Polje-Prijepolje biće održana od 31. maja do 2. juna 2019. godine.
Kako je saopšteno iz Turističke organizacije Bijelo Polje, regata počinje 31. maja u 11 sati sa splava na Plavskom jezeru, putanjom dugom oko 134 kilometra, završava se 2. juna u Prijepolju.
Prvi dan (31 maj) voziće se dionica Plav-Andrijevica-Berane, u dužini od 46 kilometara i trajaće oko 6 sati.
Drugi dan (1 jun) vožnje od Berana do Bijelog Polja, u dužini od 48 kilometara trajaće oko 7 sati.
Po završetku II etape u Bijelom Polju, kako su najavili iz TO Bijelo Polje, organizovaće tradicionalni ručak za sve učesnike Limske regate u Voljavcu kod Ušća u Ribolovnom domu "Sinjavac".
Posljednjeg, trećeg dana (2 jun) voziće se dionica duga 40 kilometara od Bijelog Polja do Prijepolja u trajanju od 6 sati.
Turistička organizacija Bijelo Polje će 1. juna organizovati kulturno zabavni program od 15 sati kod Ribolovnog doma Sinjavac na Ušću i ručak za sve učesnike regate. Dobrodošli!
"Ova manifestacija je značajna za sve opštine kroz koje protiče rijeka Lim i ona promoviše turističke potencijale rijeke Lim, svih ovih opština kao i uopšte Crne Gore i Srbije. Regata okuplja raftere iz Crne Gore, Srbije, Bosne i Hercegovine, kao i strane turiste željne druženja, dobre zabave i adrenalina kojih je iz godine u godinu sve više i više. Ona poprima sve veće razmjere i značajno doprinosi promociji turističkih potencijala opština kroz koje regata prolazi kao i ekstermnih sportova kao što je rafting", zaključuje se u saopštenju TO Bijelo Polje.
Коментари0
Остави коментар