- Hronika
- Kolumne
-
Radio
- Izdvajamo
-
Emisije
- Dokumentarni program
- Pop top
- Europuls
- Zrno po zrno
- Radio ordinacija
- Kulturna panorama
- Zelena priča
- Epoleta
- +382
- Spona
- Svijet jednakih šansi
- Matica
- Život po mjeri čovjeka
- Link
- Izokrenuti svijet
- Koracima mladih
- Moja profesija je...
- Sportski program
- Kulturno-umjetnički program
- Muzički program
- Koracima prošlosti
- Naučno-obrazovni program
- RCG
- R98
- Programska šema
- Trofej Radija Crne Gore
- Frekvencije
- Radio drama
Društvo
15. 04. 2025.
16:22 >> 16:22
Čitaj mi:
Predsjednik Crne Gore Jakov Milatović sjutra u Ulcinju
Predsjednik Crne Gore Jakov Milatović posjetiće sjutra Ulcinj. Njega će dočekati predsjednik Opštine Genci Nimanbegu i predstavnici vladajuće koalicije u tom gradu.
Kako navode u saopštenju Opštine, posjeta se realizuje u važnom trenutku za grad i u sjenci tenzija koje je izazvao Sporazum potpisan između Crne Gore i Ujedinjenih Arapskih Emirata u oblasti turizma i građevinarstva.
"Vodeće strukture Ulcinja visoko cijene posjetu predsjednika i smatraju je izrazom podrške Ulcinju i njegovim građanima u ovom odlučujućem momentu. Predsjednik Milatović je još na početku izrazio sumnje u vezi sa ovim sporazumom, za koji navodi da je u suprotnosti sa pravnim aktima i Ustavom Crne Gore, kao i sa Sporazumom o pristupanju Crne Gore Evropskoj uniji", naglašavaju u Opštini.
Izjave Milatovića i Nimanbegua su po agendi planirane za 12 sati ispred zgrade Opštine Ulcinj.
Коментари0
Остави коментар