Друштво

[ Pobjeda, Objavila: R.B. ]

18. 03. 2020. 17:33   >>  08:08 4

ZBOG KORONAVIRUSA

Odjeljenje DG gimnazije i profesori u izolaciji

Odjeljenje drugog razreda danilovgradske gimnazije "Petar I Petrović Njegoš" u izolaciji je, kao i profesori koji su im predavali prošlog petka. U tom odjeljenju, kako piše portal "Pobjede", uči sin Podgoričanke zaražene koranavirusom.

Direktorka Gimnazije, Nataša Latković, za "Pobjedu" je kazala da su je kontaktirali iz Instituta za javno zdravlje i da im je proslijedila kontakte roditelja djece iz tog odjeljenja, te nastavnika i razrednog starješine.

Crna Gora registrovala je dva prva slučaja koronavirusa. Riječ je o dvije žene rođene 1948. i 1973. godine i tokom prethodnog perioda boravile su u pogođenom području. Jedna osoba je iz Ulcinja, a druga je iz Podgorice i stabilnog su zdravstvenog stanja, saopšteno je sinoć na konferenciji za novinare.

Zaražene su stabilnog zdravstvenog stanja, saopšteno je danas iz IZJ. Pod zdravstveno sanitarnim nadzorom u Crnoj Gori se nalaze 2662 osobe koje su tokom prethodnih 14 dana boravile na području sa rasprostranjenom transmisijom.

 

Пратите нас на

Коментари 4

остави коментар

Остави коментар

Правила коментарисања садржаја Портала РТЦГ
Поштујући начело демократичности, као и право грађана да слободно и критички износе мишљење о појавама, процесима, догађајима и личностима, у циљу развијања културе јавног дијалога, на Порталу нијесу дозвољени коментари који вријеђају достојанство личности или садрже пријетње, говор мржње, непровјерене оптужбе, као и расистичке поруке. Нијесу дозвољени ни коментари којима се нарушава национална, вјерска и родна равноправност или подстиче мржња према ЛГБТ популацији. Неће бити објављени ни коментари писани великим словима и обимни "copy/paste" садрзаји књига и публикација.Задржавамо право краћења коментара.

Да бисте коментарисали вијести под вашим именом

Улогујте се

Најновије

Најчитаније