- Hronika
- Kolumne
-
Radio
- Izdvajamo
-
Emisije
- Dokumentarni program
- Pop top
- Europuls
- Zrno po zrno
- Radio ordinacija
- Kulturna panorama
- Zelena priča
- Epoleta
- +382
- Spona
- Svijet jednakih šansi
- Matica
- Život po mjeri čovjeka
- Link
- Izokrenuti svijet
- Koracima mladih
- Moja profesija je...
- Sportski program
- Kulturno-umjetnički program
- Muzički program
- Koracima prošlosti
- Naučno-obrazovni program
- RCG
- R98
- Programska šema
- Trofej Radija Crne Gore
- Frekvencije
- Radio drama
Vaterpolo
15. 03. 2025.
14:15 >> 14:27
Jadran u Rijeci, Primorac u Valjevu za nastavak pobjedičke serije
Oba crnogorska predstavnika u Premijer ligi za vaterpoliste odigraće danas mečeve 21. kola.
Lider, Jadran iz Herceg Novog, gostovaće Primorju u Rijeci i pokušati da nastavi pobjednički niz i dođe do 16. pobjede.
Novljani su preuzeli prvo mjesto, imaju pol-poziciju uoči plej-ofa i priliku da završni turnir organizuju u Herceg Novom.
“To je izuzetno važna utakmica za nas. Želimo da zadržimo prvo mjesto na tabeli. Primorje je mlada ekipa, koja ima svoj određeni stil igre i mislim da će biti izuzetno teška utakmica, ali nadam se da ćemo biti na pravom nivou i zadržati poziciju na tabeli“, poručio je golman Đurović.
Jadran je u prvom dijelu sezone slavio 18:12 protiv hrvatskog predstavnika, a današnji meč je od 19 sati.
Primorac će u istom terminu gostovati ekipi Valisa u Valjevu.
Kotorani su vezali tri trijumfa i apsolutni su favorit protiv posljendje ekipe na tabeli.
“Na svom bazenu znaju da budu težak protivnik. To pokazuju rezultati iz posljednjih nekoliko utakmica, gdje su protiv ekipa koje su kvalitetnije od njih do samog kraja bili u egalu. To nas poziva na oprez, da od početka uđemo maksimalno ozbiljno“, kazao je igrač Primorca Petar Ćetković.
Primorac je u prvom dijelu sezone u Kotoru slavio 18:9. Do sada su upisali osam pobjeda, sedmi su na tabeli, dok je posljednji Valis na nuli.
“Promijenili su i trenera, to će sigurno donijeti izmjene u njihovoj igri, ali mislim da sve zavisi od nas. Ukoliko budemo pravi, a siguran sam da ćemo bodove donijeti u Kotor“, jasan je Ćetković.
Коментари0
Остави коментар