05. 12. 2023. 21:34 >> 23:25
1

LIGA ŠAMPIONA

Jadran krenuo sjajno pa stao: Poraz od Zvezde

Vaterpolisti Jadrana poraženi su posljednjem kolu grupe C Lige šampiona od Crvene zvezde sa 9:6.

Dva lica ekipe iz Herceg Novog koja je sjajno otvorila meč i nakon osam minuta imala ubjedljivu prednost od 1:4.

Pogađali su mrežu domaćina Radović, Gardašević, Vukićević i Nahgeav.

Međutim tim Petra Radanovića je jednostavno stao nakon toga, i u naredne dvije četvrtine nije postigao ni jedan gol.

Zvezda je to iskoristila i sa pet golova je preokrenula rezultat i povela 5:4 pred zadnju dionicu.

Izgledalo je da bi Jadran mogao da se uzdigne iz nokdauna kada je Radović konačno prekinuo golgeterski post Novljana za 6:5, ali brza dva gola Zvezde su rješila pitanje pobjednika.

Na kraju Jadran sa jednim trijumfom iz šest utakmica (dobio upravo večerašnjeg protivnika), nastavlja dalje u Evrokupu.