- Hronika
- Kolumne
-
Radio
- Izdvajamo
-
Emisije
- Dokumentarni program
- Pop top
- Europuls
- Zrno po zrno
- Radio ordinacija
- Kulturna panorama
- Zelena priča
- Epoleta
- +382
- Spona
- Svijet jednakih šansi
- Matica
- Život po mjeri čovjeka
- Link
- Izokrenuti svijet
- Koracima mladih
- Moja profesija je...
- Sportski program
- Kulturno-umjetnički program
- Muzički program
- Koracima prošlosti
- Naučno-obrazovni program
- RCG
- R98
- Programska šema
- Trofej Radija Crne Gore
- Frekvencije
- Radio drama
Vaterpolo
07. 10. 2023.
20:26 >> 20:46
LIGA ŠAMPIONA
Jadran tijesno poražen od imenjaka iz Splita
Vaterpolisti hercegnovskog Jadrana poraženi su večeras u Trebinju od imenjaka iz Splita 11:10, u utakmici drugog kola Lige šampiona.
To je drugi poraz crnogorskog prvaka, nakon što je poražen i na startu takmičenja od Ferencvaroša u Budimpešti 9:7.
Splitski tim, koji je sezonu na evropskoj sceni otvorio pobjedom u svom bazenu protiv Crvene zvezde 16:13, vodio je u Trebinju u većem dijelu meča, imao je i prednost od tri gola (4:1 i 5:2).
Izabranici trenera Petra Radanovića vratili su se u igru i treći dio meča završili sa golom prednosti (9:8).
Splitski sastav u posljednjem dijelu meča potvrdio je kvalitet i na kraju slavio 11:10.
Najefikasniji u pobjedničkom timu bio je Jerko Marinić Kragić sa tri, dok su po gol manje postigli Matias Biljaka i Luka Bukić.
U ekipi iz Herceg Novog najbolji je bio Dimitri Holod sa tri, dok su po gol manje postigli Lazar Vukićević i Vasilije Radović.
Коментари0
Остави коментар