Тенис

Н.Р. [ Бета ]

23. 03. 2023. 22:56   >>  22:56

МАСТЕРС

Гоф, Остапенко и Пегула у трећем колу Мајамија

Америчка тенисерка Коко Гоф пласирала се у треће коло турнира у Мајамију, пошто је побиједила 83. тенисерку свијета Канађанку Ребеку Марино послије два сета, 6:4, 6:3.

Шеста тенисерка свијета славила је послије сат и 13 минута.

Она је пет пута одузела сервис противници, која је направила три брејка.

Гоф ће у трећем колу играти против Рускиње Анастасије Потапове, која је била боља од Украјинке Марте Костјук са 6:1, 6:3.

Летонка Јелена Остапенко пласирала се такође у треће коло пошто је побиједила Швеђанку Мирјам Бјорклунд са 6:3, 6:4. Њена противница биће боља из дуела Чехиње Терезе Мартинцове и Беатриз Хадад Маје из Бразила.

Американка Џесика Пегула прошла је у треће коло побједом против Канађанке Катерине Себов 6:3, 6:1. Она ће играти против сународнице Данијел Колинс.

Пратите нас на

Коментари 0

остави коментар

Остави коментар

Правила коментарисања садржаја Портала РТЦГ
Поштујући начело демократичности, као и право грађана да слободно и критички износе мишљење о појавама, процесима, догађајима и личностима, у циљу развијања културе јавног дијалога, на Порталу нијесу дозвољени коментари који вријеђају достојанство личности или садрже пријетње, говор мржње, непровјерене оптужбе, као и расистичке поруке. Нијесу дозвољени ни коментари којима се нарушава национална, вјерска и родна равноправност или подстиче мржња према ЛГБТ популацији. Неће бити објављени ни коментари писани великим словима и обимни "copy/paste" садрзаји књига и публикација.Задржавамо право краћења коментара.

Да бисте коментарисали вијести под вашим именом

Улогујте се

Најновије