- Hronika
- Kolumne
-
Radio
- Izdvajamo
-
Emisije
- Dokumentarni program
- Pop top
- Europuls
- Zrno po zrno
- Radio ordinacija
- Kulturna panorama
- Zelena priča
- Epoleta
- +382
- Spona
- Svijet jednakih šansi
- Matica
- Život po mjeri čovjeka
- Link
- Izokrenuti svijet
- Koracima mladih
- Moja profesija je...
- Sportski program
- Kulturno-umjetnički program
- Muzički program
- Koracima prošlosti
- Naučno-obrazovni program
- RCG
- R98
- Programska šema
- Trofej Radija Crne Gore
- Frekvencije
- Radio drama
Ostali sportovi
18. 03. 2024.
10:51 >> 10:53
Čitaj mi:
Bokserski turnir - 61. „Beogradski pobjednik”
Đinović najbolji bokser i osvajač trofeja "Beogradski trofej"
Crnogorski reprezentativac Tomislav Đinović nakon čak četiri teške pobjede osvojio je zlatnu medalju i priznanje za najboljeg boksera 61. prestižnog Međunarodnog turnira za seniore "Beogradski pobjednik".
Đinović je u finalnom meču, kategorije do 60 kilograma, pobijedio Rusa Aršaka Tovmasiana.
Slavio je zasluženo nakon velike borbe i brojnih razmjena udaraca, a već u prvom minutu primorao je sudiju da broji odličnom ruskom borcu.
Osim zlata i glavnog trofeja Đinovića i srebra Tamara Radunović, naša reprezentacija je osvojila još 6 bronzanih medalja i to Savković, Liješević, Lekić, Milić, Prašović i Radenović.
Za najboljeg sudiju proglašen je naš sudija sa 3 IBA zvjezdice, Blažo Jabučanin.
“Naši bokseri su imali zapažene nastupe na ovogodišnjem "Beogradskom pobjedniku". Posebno bih istakao ono što su pokazali u ringu Tomislav Đinović i Tamara Radunović. Đinović je svojim mečevima kupio i publiku i žiri te nakon dugo godina Crna Gora ima osvajača glavnog trofeja Beogradskog pobjednika. Sad imamo jasnu sliku i već za nekoliko dana objavljujemo konačan spisak putnika za Evropsko prvenstvo za seniore koje se takođe za mjesec dana održava u Beogradu. Učinićemo sve da i tu naši bokseri zablistaju” izjavio je selektor reprezentacije Nikola Ružić.
Коментари0
Остави коментар