- Hronika
- Kolumne
-
Radio
- Izdvajamo
-
Emisije
- Dokumentarni program
- Pop top
- Europuls
- Zrno po zrno
- Radio ordinacija
- Kulturna panorama
- Zelena priča
- Epoleta
- +382
- Spona
- Svijet jednakih šansi
- Matica
- Život po mjeri čovjeka
- Link
- Izokrenuti svijet
- Koracima mladih
- Moja profesija je...
- Sportski program
- Kulturno-umjetnički program
- Muzički program
- Koracima prošlosti
- Naučno-obrazovni program
- RCG
- R98
- Programska šema
- Trofej Radija Crne Gore
- Frekvencije
- Radio drama
Košarka
27. 04. 2025.
12:15 >> 12:15
Čitaj mi:
Pavićević: Split je kvalitetan tim, daćemo sve od sebe za pobjedu
Mornar će u posljednja dva kola pokušati da popravi koliko-toliko utisak u ABA ligi. Barani sjutra u "Topolici" igraju sa Splitom, a njihov trener Mihailo Pavićević traži reakciju od njegove ekipe, nakon što je postalo jasno da će prvenstvo završiti na posljednjem mjestu.
"Očekujem da ove dvije posljednje utakmice odigramo kako treba, da imamo profesionalan odnos i damo sve od sebe. Da na sportski način završimo ovogodišnju sezonu u ABA ligi", kazao je Pavićević.
"Split je kvalitetan i iskusan sastav, moraćemo da odigramo na visokom nivou, ukoliko želimo da pobijedimo. Tražim od ekipa da prikaže htjenje i volju", kazao je strateg Barana.
Igrač Barana Nemanja Kovačević je optimista.
"Split je neugodna ekipa, koja drži dobar tempo tokom cijelog meča. Međutim, ući ćemo fokusirani u meč i nadamo se pobjedi", kazao je on.
Коментари0
Остави коментар