Група Е

П.Р. [ Бета ]

23. 11. 2022. 22:11   >>  01:08

СУАРЕС ТУЖАН

"Што прије да заборавимо овај пораз"

Селектор фудбалске репрезентације Костарике Луис Фернандо Суарес рекао је да је тужан послије данашњег убједљивог пораза од Шпаније 0:7 на Свјетском првенству, али да његова екипа мора то што прије да заборави и окрене се преосталим мечевима у којима мора да оствари добре резултате.

"Они су више нападали, били оштрији са лоптом, поготово у посљедњој четвртини терена. А ми смо били све супротно. Нијесмо имали лопту, није било идеје у нападу. У позадини смо само тражили лопту и губили је одмах послије тога. Шпанија је била продуктивнија. Тужан сам, имао сам другачија очекивања када сам дошао овдје... И свјестан сам да дијелим одговорност, одговоран сам за своје грешке", рекао је Суарес.

Костарика је изгубила од Шпаније са 0:7 у утакмици првог кола Групе Е на Свјетском првенству у Катару.

"Морам да смислим шта да кажем играчима, да је готово, да смо гријешили, али мислим да смо сви тога свјесни. Морамо да разговарамо о томе и да брзо заборавимо. Мораћемо да будемо потпуно другачији у наредне двије утакмице. Најбољи начин да заборавимо је да се трудимо и напорно радимо и што прије остваримо позитивне резултате", навео је селектор Костарике.

Костарика ће у другом колу у недјељу играти против Јапана, а Шпанија против Њемачке.

Пратите нас на

Коментари 0

остави коментар

Остави коментар

Правила коментарисања садржаја Портала РТЦГ
Поштујући начело демократичности, као и право грађана да слободно и критички износе мишљење о појавама, процесима, догађајима и личностима, у циљу развијања културе јавног дијалога, на Порталу нијесу дозвољени коментари који вријеђају достојанство личности или садрже пријетње, говор мржње, непровјерене оптужбе, као и расистичке поруке. Нијесу дозвољени ни коментари којима се нарушава национална, вјерска и родна равноправност или подстиче мржња према ЛГБТ популацији. Неће бити објављени ни коментари писани великим словима и обимни "copy/paste" садрзаји књига и публикација.Задржавамо право краћења коментара.

Да бисте коментарисали вијести под вашим именом

Улогујте се

Најновије