- Hronika
- Kolumne
-
Radio
- Izdvajamo
-
Emisije
- Dokumentarni program
- Pop top
- Europuls
- Zrno po zrno
- Radio ordinacija
- Kulturna panorama
- Zelena priča
- Epoleta
- +382
- Spona
- Svijet jednakih šansi
- Matica
- Život po mjeri čovjeka
- Link
- Izokrenuti svijet
- Koracima mladih
- Moja profesija je...
- Sportski program
- Kulturno-umjetnički program
- Muzički program
- Koracima prošlosti
- Naučno-obrazovni program
- RCG
- R98
- Programska šema
- Trofej Radija Crne Gore
- Frekvencije
- Radio drama
Fudbal
10. 07. 2025.
10:36 >> 10:37
Aston Vila želi da dovede Ferana Toresa, spremni 50 miliona eura
Aston Vila ponovo je pokazala interesovanje za Ferana Toresa (25), napadača Barselone. Engleski klub je već prošle godine pokušao da ga dovede, a sada su spremni da ponude 50 miliona eura obeštećenja, prenose britanski mediji.
Trener Unai Emeri veoma cijeni Toresa i vjeruje da bi takva ponuda mogla da ubijedi upravu Barselone da se odrekne španskog reprezentativca. Prošlog ljeta Aston Vila je ponudila gotovo duplo manje, što je Barselona odmah odbila, podsjećaju britanski izvori pozivajući se na špansku štampu.
Tores je prošle sezone postigao 19 golova i zabilježio 7 asistencija. U katalonski klub stigao je u januaru 2022. iz Mančester sitija u transferu vrijednom 55 miliona eura, a ugovor mu traje još dvije godine.
Barseloni, koja se i dalje suočava sa ozbiljnim finansijskim problemima, suma od 50 miliona eura bi dobro došla – posebno jer žele da dovedu Luisa Dijaza iz Liverpula, krilnog napadača koji je velika želja predsjednika kluba Đoana Laporte i sportskog direktora Deka.
Za Katalonce je do sada odigrao 158 utakmica, postigao 44 gola i zabilježio 20 asistencija. Prema procjeni portala Transfermarkt, trenutna tržišna vrijednost Ferana Toresa je 40 miliona eura.
Коментари0
Остави коментар