Основна тема
Црно/бијела тема
Инверзна тема

Подешавaња

Умањи / Увећај

Изаберите тему

Основна тема
Црно/бијела тема
Инверзна тема

Fudbal

09. 03. 2025. 17:14 >> 17:16

Kukurelja prekinuo mučenje Čelsija, Totenhem izvukao bod protiv Bornmuta

Čelsi se mučio, ali je savladao Lester na "Stamford bridžu" 1:0, dok je Totenhem izvukao bod protiv Bornmuta na svom terenu 2:2, epilog je popodnevih mečeva u Premijer ligi.

Strijelac jedinog pogotka za "plavce" bio je Kukurelja u 60. minutu utakmice.

Ovom pobjedom se Čelsi zadržao na 4. poziciji koja vodi u Ligu šampiona dogodine. Tim Enca Maresek ima dva boda više od šampiona Sitija.

Bornmut je u Londonu vodio 2:0 do 20-ak minuta prije kraja, ali nije iudržao. Poveli su gosti u 42. minutu preko Tavernijea , da bi Evanilson u 65. minutu povisio na 2:0.

Ipak, samo dva minuta kasnije Pape Matar Sar smanjio na 2:1, bod "spursima" osigurao je Son iz penala u finišu meča..

Nakon ovog kola, Bornmut ima 44 boda, odnosno 10 više od Totenhema koji ima tek 34.

Пратите нас на

Коментари0

Остави коментар

Остави коментар

Правила коментарисања садржаја Портала РТЦГВише
Поштујући начело демократичности, као и право грађана да слободно и критички износе мишљење о појавама, процесима, догађајима и личностима, у циљу развијања културе јавног дијалога, на Порталу нијесу дозвољени коментари који вријеђају достојанство личности или садрже пријетње, говор мржње, непровјерене оптужбе, као и расистичке поруке. Нијесу дозвољени ни коментари којима се нарушава национална, вјерска и родна равноправност или подстиче мржња према ЛГБТ популацији. Неће бити објављени ни коментари писани великим словима и обимни "copy/paste" садрзаји књига и публикација.Задржавамо право краћења коментара. Мање

Да бисте коментарисали вијести под вашим именом

Улогујте се

Најновије

Најчитаније