16. 04. 2024. 10:41 >> 11:19

biznis liga

Odigrani prvi četvrtfinalni mečevi, ubjedljiva pobjeda Sinkomerca

Za vikend su u balonu Vuk odigrani prvi četvrtfinalni mečevi Meridianbet Biznis lige Crne Gore u minifudbalu.

Najubjedljiviju pobjedu ostvarila je ekipa Sinkomerc koja je slavila rezultatom 5:0 protiv ekipe Pošte Crne Gore.

Nakon sigurnih 3:0 na poluvremenu u posljednjim trenucima meča Sinkomerc je postigao još dva gola pa bi trebalo da se dogodi čudo da u revanš meču ne obezbijede plasman u polufinale.

I Montekargo je stekao lijepu prednost pred revanš meč protiv ekipe Cedisa. Oni su slavili rezultatom 3:0 golovima M.Brnovića i Lukića koji je bio dvostruki strijelac.

Daleko zanimljivije je bilo u ostalim četvrtfinalnim mečevima.

Borbena ekipa NLB Banke izgubila je minimalnim rezultatom od izrazitog favorita Vojske Crne Gore reultatom 3:2 dok je DMD Delta slavila protiv ekipe RTCG rezultatom 4:2.

Rezultati:

DMD Delta - RTCG 4:2 (3:2)

Sudije: Željko Anđelić i Emir Ramović.

Strijelci: Vučetić u 8, Miličić 10, 28, Spasojević u 12. minutu za DMD Deltu, Paljević u 9 i 16. minutu za RTCG.

DMD Delta: Miličić, Aćimić, Spasojević, Radulović, Milašević, Tomović, Laković, Raičević, Vučetić.

RTCG: Garčević, Janjević, Burzanović, Mijović, Paljević, Čađenović, Raonić.

Sinkomerc – Pošta Crne Gore 5:0 (3:0)

Strijelci: S.Ivanović u 13, Miličković 18, 40, M. Ivanović 20 i 40. minutu za Sincommerce.

Sinkomerc: N.Ivanović, M.Ivanović, S.Ivanović, Belojević, Balić, Tomašević, Gibača, Miličković.

Pošta Crne Gore: Krsmanović, Zogović, Vukčević, Šušić, Vuletić, Marković, Jovićević, Vukadinović.

Cedis – Montekargo 0:3 (0:1)

Strijelci: M.Brnović u 12, Lukić u 22 i 25. minutu za Montecargo.

Cedis: Šćekić, Osmajić, Jovanović, Vlahović, Ivanović, Drobnjak, Janković, Adžić.

Montekargo: D.Brnović, Matanović, Lojpur, Rešetar, Popović, Pelević, Došljak, Lakić, M.Brnović, Dabanović.

Vojska Crne Gore – NLB Banka 3:2 (2:1)

Strijelci: Marković u 12, Nikolić u 15 i 37. minutu za Vojsku Crne Gore, Kažić u 14, Tuzović u 38. minutu za NLB Banku.

Vojska Crne Gore: Drobnjak, Dačević, Džoganović, Nikolić, Radulović, Marković, Aleksijević.

NLB Banka: Dragaš, Tuzović, Kažić, Sakovski, Abazović, Dulović, Vuksanović, Vujošević, Đurović, Pešić.