02. 04. 2024. 23:10 >> 23:39

U derbiju Londona bez pobjednika, Everton "ukrao" bod Njukaslu

Uzbudljiv utorak u Premijer ligi, odigrano je pet utakmica 31. kola. U derbiju Vest Hem - Totenhem 1:1.

Brenan Džonson je umirio navijače Vest Hema golom za 1:0 u 5. minutu. Uzvratili su domaći u 19. minutu, Zuma je odlično reagovao nakon kornera za 1:1.

Pobjednika nije bilo u okršaju Njukasla i Evertona - 1:1. Isak je doveo Njukasl do vođstva i to u 15. minutu.  Domaći su došli i do drugog gola u prvom poluvremenu, ali je poništen zbog ofsajda. Kalvert-Luin pogodio je za 1:1 i donio bod Evertonu u 88. minutu.

Bornmut je minimalnim rezultatom pobijedio Kristal Palas 1:0, odlučio je gol sina legendarnog Patrika Klajverta - Džastina u 79. minutu.

Dva gola viđena su u okršaju Barnlija i Vulvsa - 1:1. Barnli je poveo 1:0 u 37. minutu golom Bruna Larsena. U posljednjim trenucima prvog poluvremena izjednačenje 1:1, strijelac za goste Ait-Nuri u četvrtom minutu nadoknade.

Notingem forest je slavio protiv Fulama 3:1. Izabranici Nuna Espirita Santa imali su savršeno prvo poluvijeme - 3:0. Mrežu Fulama načeo je Hadson-Odoi u 9. minutu. Na 2:0 povisio je Vud u 19. minutu.Velikih 3:0 donio je Gibs-Vajt u trećem minutu nadoknade prvog poluvremena. Početkom nastavka, u 50. minutu smanjio je Fulam na 3:1 golom Adarabijojoa.