N.R.

17. 03. 2024. 22:55 >> 23:08

LA LIGA

Barselona sakrila loptu Atletiku, Savić odigrao cijeli meč

U derbiju 29.kola španske La lige Barselona je pobijedila Atletiko u Madridu 3:0.

Barsa je peti put u nizu savladala "jorgnadžije" i pokazala da je pod vođstvom Ćavija Ernandeza nerješiva enigma za tim Čola Simeonea.

Prednost Barseloni donio je Žoao Feliks u 38. minutu.  Nedugo poslije gola, u 42. minutu, isključen je trener Barselone, Ćavi Ernandes, zbog protesta kod sudija.

Već na startu drugog poluvremena, Braselona je duplirala prednost, Levandovski pogađa za 2:0 u 48.minutu.

Pitanje pobjednika bilo je riješeno u 65. minutu, kada je Fermin Lopez postigao gol za 3:0.

Crnogorski reprezentativac, Stefan Savić, odigrao je cijeli meč i opet bio jedan od najboljih u svom timu, u 61. minutu dobio je žuti karton.