L.V.

13. 03. 2024. 17:51 >> 18:28

CFL

Arsenal i Petrovac ponovo remizirali, Sutjeska preokrenula protiv Mladosti

Fudbaleri Arsenala i Petrovca i treći međusobni duel su završili bez pobjednika. Danas u Tivtu, gdje su fudbalere domaćih sa tribina bodrili mahom tivatski osnovci bilo je 1:1.

Do vođstva su prvo stigli gosti u 12. minutu.

Petar Đuričković je sa 18 metara bez oklijevanja gađao lijevom nogom. Jak šut je pogodio desni ugao golmana Pejovića, koji je probao da odbrani, ali je svojim pokušajem samo uljepšao gol Petrovčana.

Arsenal je izjednačio iz pena u 44. minutu.

Dakić je dao dubinsku loptu za Montenegra, ali je njega povukao Dedić, pa je arbitar Cvijović pokazao na 11 metara.

Kapiten Arsenala Ćetko Manojlović je preizeo odgovornost i pogodio, iako je golman Karadić pogodio stranu.

U nastavku bili je par prilika sa obije strane ali mreže su mirovale.

Arsenal je i pretprošlo kolo protiv Jedistva odigrao identičan meč, gdje su prvo gubili 0:1, ali i tada je Manojlović bio precizan za bijele tačke.

U ostalim mečevima, Sutjeska je preokretom slavila protiv ekipe Mladosti iz Donje Gorice.

Poveli su domaći preko Maraša, a domaći si prvo izjednačili do poluvremena preko Šaletića, da bi Grivić donio pobjedu u 73. minut.

Rudar i Mornar su u Pljevljima odigrali bez golova, a Budućnost je dobila u Bijelom Polju nakon preokreta.