И.Ш.

21. 09. 2023. 22:57 >> 23:00

LIGA EVROPE

Poraz Olimpijakosa, Vest Hem bolji od TSC

Fudbaleri Olimpijakosa poraženi su na svom terenu od Frajburga 2:3, u prvom kolu Lige Evrope.

Frajburg je došao do prednosti preko Rolanda Salaia u 9. minutu.

Ajub el Kabi izjednačio je rezultat u 40. minutu.

Gosti su ipak otišli na odmor sa vođstvom, nakon što Vinćenso Grifo u sedmom minutu nadoknade postigao gol.

Izjednačenje Olimpijakosu donio je El Kabi još jednim golom, ovoga puta zatresao je mrežu na asistenciju Fortunisa u 75. minutu.

Maksimilian Filip postigao je gol za pobjedu Frajburga u 86. minutu.

Crnogorski reprezentativac Stevan Jovetić ušao je u igru u 61. minutu.

Fudbaleri Vest Hema savladali su na domaćem terenu TSC 3:1.

Gosti iz Bačke Topole poveli su u 48. minutu golom Petra Stanića.

Vest Hem je uspio sredinom drugog poluvremena da preokrenu u roku od samo četiri minuta. Prvo je Nemanja Petrović autogolom izjednačio rezultat, da bi Mohamed Kudus glavom postigao gol u 70. minutu.

Tomaš Souček postavio je konačnih 3:1 u 82. minutu.