Л.К.

06. 08. 2023. 21:54 >> 22:00

1. CFL

Pobjeda Petrovca, remi Sutjeske i Arsenala

Sutjeska je na svom terenu odigrala neriješeno sa ekipom Arsenala (2:2). Fudbaleri Petrovca savladali su Dečič rezultatom (2:1) u okviru trećeg kola Prve crnogorske lige.

Fudbaleri Arsenala poveli su golom Montenegra u 16. minutu  koji je odličnim šutem sa 30m savladao golmana Ličinu.

Đorđević je u 35. minutu mogao da poveća prednost Arsenala ali je Ličina odbranio svoj gol.

Dobru priliku Arsenal je imao u 42. minutu ali je šut Živkovića blokirao Pavlović.

Minut kasnije Čelebić povećava prednost Arsenala (0:2) zakucavanjem lopte u mrežu koja se nakon šuta odbila od golmana Sutjeske.

Nenad Brnović, trener Sutjeske, izvršio je na poluvremenu trostruku izmjenu u nadi  da pokuša da uradi nešto više.

Striković je odmah na početku drugog poluvremena ušao u igru  i iskoristio dobar centrašut iz kornera i dobrim udarcem glavom smanjio prednost Arsenala na 1:2.

Fudbaleri Arsenala nakon primljenog gola napadali su i stvvarali odlične šanse sa svih strana ali Sutjeska se uspješno branila.

Sutjeska golom Krstovića u 68. minutu postiže pogodak i izjednačuje rezultat (2:2).

Fudbaleri Arsenala u posljednjim trenucima meča imali su dvije odlične prilike da pobijede ali su ih okvir gola i Ličina spriječili u tome.

Fudbaleri Petrovca savladali su ekipu Dečića rezultatom 2:1 na DG areni.

Prvo poluvrijeme na DG areni između Dečića i Petrovca završen je bez golova.

Odličnu šansu fudbaleri Dečića imali su u 14. minutu nakon odličnog dodavanja Božovića Šarkićev šut zaustavio je golman Petrovca.

Dečič je poveo u 49. minutu golom Camaja na asistenciju Šarkića.

Petrovac je izjednačio protiv Dečića u 77. minutu golom Perovića.