Фудбал

В.Г. [ Бета ]

21. 03. 2023. 19:49   >>  19:49

ПОВРЕДА КОЉЕНА

Томијасу оперисан, ван терена до краја сезоне

Фудбалер Арсенала, Такехиро Томијасу, подвргнут је операцији кољена и пропустиће остатак сезоне, саопштио је данас лидер Премијер лиге.

Арсенал је саопштио да је Томијасу задобио тежу повреду десног кољена током утакмице у Лиги Европа против Спортинга прошлог четвртка.

"Сви у клубу ће радити са Томијем како би се придружио тиму на почетку припрема за наредну сезону", навео је Арсенал.

Јапански дефанзивац је ове сезоне одиграо 31 утакмицу за тим из Лондона.

Пратите нас на

Коментари 0

остави коментар

Остави коментар

Правила коментарисања садржаја Портала РТЦГ
Поштујући начело демократичности, као и право грађана да слободно и критички износе мишљење о појавама, процесима, догађајима и личностима, у циљу развијања културе јавног дијалога, на Порталу нијесу дозвољени коментари који вријеђају достојанство личности или садрже пријетње, говор мржње, непровјерене оптужбе, као и расистичке поруке. Нијесу дозвољени ни коментари којима се нарушава национална, вјерска и родна равноправност или подстиче мржња према ЛГБТ популацији. Неће бити објављени ни коментари писани великим словима и обимни "copy/paste" садрзаји књига и публикација.Задржавамо право краћења коментара.

Да бисте коментарисали вијести под вашим именом

Улогујте се

Најновије