03. 03. 2023. 21:19 >> 21:20
1

VIGO ČOVJEK ODLUKE

Minimalna pobjeda Zvezde u "vječitom derbiju"

Crvena zvezda je večeras savladala Partizan na stadionu "Rajko Mitić" sa 1:0 i stekla prednost od 16 bodova u odnosu na vječitog rivala.

Trenutak odluke dogodio se već u petom minutu. Aleks Vigo je na asistenciju Osmana Bukarija matirao Aleksandra Popovića. Uz to, prilikom njegovog centaršuta lopta je zakačila Uroševića...

Partizan je u drugom poluvremenu pokušavao na sve načine da izjednači, a najbolju šansu imao je Gomeš u 84. minutu. Njegov udarac sa desetak metara je odbranio Borjan.

Isti igrač je isključen u nadoknadi zbog udaranja Strahinje Erakovića.

Crnogorski reprezentativac Igor Vujačić odigrao je svih 90 minuta za Partizan.