Бета [ Р.Б. ]

23. 10. 2022. 17:04   >>  17:04

ПРИМЕРА

Реми Еспањола и Елчеа

Фудбалери Еспањола одиграли су данас на свом терену неријешено 2:2 против Елчеа, у утакмици 11. кола шпанског првенства.

Елче је повео голом који је постигао Пере Миља у 11. минуту, а изједначио је Хави Пуадо у 24. Еспањол је затим повео голом Мартина Брејтвејта у 67. минуту, а коначан резултат поставио је Гонзало Верду поготком у 82. минуту.

Обје екипе одиграле су неријешено четврти пут у сезони. Еспањол има 10 бодова на 13. мјесту на табели, а Елче је и даље једини тим без побједе и посљедњи је на табели са четири бода.

Касније играју Бетис - Атлетико Мадрид, Ђирона - Осасуна, Виљареал - Алмерија и Барселона - Атлетик Билбао.

Коментари 0

остави коментар

Правила коментарисања садржаја Портала РТЦГ
Поштујући начело демократичности, као и право грађана да слободно и критички износе мишљење о појавама, процесима, догађајима и личностима, у циљу развијања културе јавног дијалога, на Порталу нијесу дозвољени коментари који вријеђају достојанство личности или садрже пријетње, говор мржње, непровјерене оптужбе, као и расистичке поруке. Нијесу дозвољени ни коментари којима се нарушава национална, вјерска и родна равноправност или подстиче мржња према ЛГБТ популацији. Неће бити објављени ни коментари писани великим словима и обимни "copy/paste" садрзаји књига и публикација.Задржавамо право краћења коментара.