С.В.

06. 10. 2022. 20:57 >> 21:01

LIGA EVROPE

Zvezda ubjedljiva protiv Ferencvaroša, preokret Junajteda

Crvena Zvezda je očitala lekciju Ferencvarošu u Beogradu 4:1 i upisala prvu pobjedu u grupi H Lige Evrope.

Tim Miloša Milojevića je stigao do vođstva u 27. minutu kada je Kanga realizovao penal, da bi Stefan Mitrović duplirao prednost u 35.

U nastavku, na 3:0 je povisio Katai, a onda je Kanga projektilom sa 25 metara donio 4:0.

Utješni gol za Ferencvaroš postigao je Zaharijasen u 71. minutu.

U istoj grupi, Monako je savladao Trabzon 3:1 , a posao mu e bio olakšan jer su gosti od 11. minuta imala igrača manje.

Poslije tri odigrana kola, Ferencvaroš i Monako imaju po šest, a Trabzon i Crvena zvezda po tri boda na svom kontu.

Mančester junajted je savladao Omoniju nakon preokreta 2:1. Domaći su vodili na poluvremenu golom Karima Ansarifarda, a preokret su režirali Rašford (dva gola) i Marsijal.

Panajotu je u 85. minutu postavio konačnih 2:3.

PSV je bio ubjedljiv na gostovanju Cirihu 5:1.