П.Р. [ Beta ]

01. 10. 2022. 18:48   >>  18:44

Remi Liverpula i Brajtona, Čelsi u gostima bolji od Kristal Palasa

Fudbaleri Liverpula odigrali su na svom terenu neriješeno sa Brajtonom 3:3, u meču devetog kola engleske Premijer lige.

Strijelci za Liverpul bili su Roberto Firminjo u 33. i 54. minutu i Adam Vebster autogol u 63. minutu.

Golove za Brajton postigao je Lenadro Trosard u četvrtom, 18. i 83. minutu.

Liverpul je deveti na tabeli sa 10 bodova, a Brajton je na četvrtom mjestu sa 14 poena.

U narednom kolu, Liverpul će gostovati Arsenalu, dok će Brajton dočekati Totenhem.

U istom terminu, Čelsi je u gostima pobijedio Kristal Palas sa 2:1.

Poveo je Kristal Palas golom Odsone Eduarda u sedmom minutu, da bi izjednačenje i preokret Čelsiju donijeli golovima Pjer-Emerik Obemajang u 38. i Konor Galager u 90. minutu.

Čelsi je na petom mjestu sa 13 poena, a Kristal Palas je 16. sa šest bodova.

Čelsi će u narednom kolu dočekati Vulverhempton, dok će Kristal Palas dočekati Lids.

Njukasl je u gostima pobijedio Fulam sa 4:1.

Strijelci za Njukasl bili su Kalum Vilson u 11, Migel Almiron u 33. i 57. i Šon Longstaf u 43. minutu.

Gol za Fulam postigao je Bobi Rid u 88. minutu.

Fulam je od osmog minuta igrao sa igračem manje, nakon što je direktan crveni karton dobio Nejtanijel Čaloba.

U ostalim mečevima, Everton je u gostima pobijedio Sautempton sa 2:1, dok su Bornmut i Brentford odigrali neriješeno 0:0.