27. 09. 2022. 00:05   >>  00:01

СЈАЈАН НАСТУП ВУКОТИЋЕВИХ МОМАКА

Рапсодија на Малти: Млади фудбалери славили 0:6, два гола Радуловића

Млада репрезентација Црне Горе славила је на гостовању Малти резултатом 6:0.

Добра партија изабраника Миодрага Вукотића најављена је након петнаестак минута игре. Голман Малте је лоше испуцао лопту, дошла је до Николе Јањића, који је успјешно завршио акцију за вођство ,,сокола“.

Само четири мунут касније било је 0:2. Огњен Бакић је покуренуо акцију, затим је Јован Дашић лијепо асистирао Душану Вуковићу за погодак. У 23. минуту виђена је одлична шанса за наш тим, али је Јањић био непрецизан након комбинације Андрије Радуловића и Дејана Перовића.

Радуловић је у 31. минуту повисио на 3:0. Примио је дугу лопту Бакића, а затим претрчао противничког голмана и затресао мрежу.

На одмор се отишло са три гола предности Црне Горе, а послије два минута игре у наставку питање побједника је и дефинитивно било ријешено послије аутогола Андрее Замита.

Други гол на утакмици Радуловић је постигао у 51. минуту, овог пута на одличну асистенцију Милана Вукотића.

Коначан резултат постављен је у 75. минуту. Поново је асистент био Милан Вукотић, а мрежу Малте затресао је Никола Јовићевић.