Фудбал

01. 09. 2022. 23:04   >>  23:01

SERIJA A

Pobjeda Atalante, remi Bolonje

Fudbaleri Atalante pobijedili su večeras na svom terenu u Bergamu Torino sa 3:1, u utakmici četvrtog kola Serije A i preuzeli prvo mjesto na tabeli.

Sva tri gola za domaće postigao je Tun Kopmejners.

Prvi pogodak postigao je u trećem minutu nadoknade prvog poluvremena iz jedanaesterca, prednost je udvostručio u 47. minutu, a treći gol postigao je u 84. minutu. Jedini strelac u torinskom timu bio je Nikola Vlašić u 77. minutu.

Atalanta ima 10 bodova na prvom mjestu na tabeli, koliko ima i drugoplasirana Roma. Torino zauzima deveto mjesto sa sedam bodova.

Fudbaleri Bolonje odigrali su na svom terenu neriješeno 1:1 protiv Salernitane.

Bolonja je povela u 42. minutu golom Marka Arnautovića iz jedanaesterca, a bod gostima obezbijedio je Bulaje Dija pogotkom u 88. minutu.

Ekipa Siniše Mihajlovića je i dalje bez pobede i sa dva boda zauzima 16. mesto na tabeli. Salernitana ima pet bodova na 10. mestu.