- Hronika
- Kolumne
-
Radio
- Izdvajamo
-
Emisije
- Dokumentarni program
- Pop top
- Europuls
- Zrno po zrno
- Radio ordinacija
- Kulturna panorama
- Zelena priča
- Epoleta
- +382
- Spona
- Svijet jednakih šansi
- Matica
- Život po mjeri čovjeka
- Link
- Izokrenuti svijet
- Koracima mladih
- Moja profesija je...
- Sportski program
- Kulturno-umjetnički program
- Muzički program
- Koracima prošlosti
- Naučno-obrazovni program
- RCG
- R98
- Programska šema
- Trofej Radija Crne Gore
- Frekvencije
- Radio drama
Fudbal
12. 01. 2020.
11:50 >> 11:50
POTVRDIO
Ćavi razgovarao s čelnicima Barselone
Bivši fudbaler Barselone Ćavi Ernandes potvrdio je da se sastao sa čelnicima kluba i rekao da sanja o trenerskom poslu na Kamp Nou.
Ćavi je za 17 godina u Barseloni osvojio 25 trofeja i igrač je sa najvećim brojem odigranih utakmica katalonskog kluba. Iz Barselone je otišao 2015. godine u katarski Al Sad, gdje je prošlog maja završio karijeru. On je trenutno trener tog kluba.
Trener Barselone Ernesto Valverde pod velikim je pritiskom zbog lošijih rezultata, a poslije eliminacije u polufinalu Superkupa od Atletiko Madrida (2:3).
Brojni španski mediji spekulisali su da bi Ćavi mogao da ga zamijeni, a AS je prenio da mu je uprava kluba ponudila ugovor.
Kako su prenijeli britanski i španski mediji, Ćavi je potvrdio da je razgovarao sa sportskim direktorom Barselone Erikom Abidalom, ali nije naveo detalje.
"Ne mogu ništa da kažem, došli su da pričaju sa mnom i razgovarali smo o mnogim stvarima. Izvinjavam se što ne mogu da pružim više informacija. Ne mogu da krijem da sanjam o trenerskom poslu u Barseloni, to sam rekao u više navrata u mnogim intervjuima, svi znaju da navijam za Barselonu iz srca", rekao je Ćavi.
On je naveo da je sada koncentrisan na posao u katarskom klubu i da daje sve od sebe da ekipa prikaže najbolju igru i rezultate.
Коментари0
Остави коментар