- Hronika
- Kolumne
-
Radio
- Izdvajamo
-
Emisije
- Dokumentarni program
- Pop top
- Europuls
- Zrno po zrno
- Radio ordinacija
- Kulturna panorama
- Zelena priča
- Epoleta
- +382
- Spona
- Svijet jednakih šansi
- Matica
- Život po mjeri čovjeka
- Link
- Izokrenuti svijet
- Koracima mladih
- Moja profesija je...
- Sportski program
- Kulturno-umjetnički program
- Muzički program
- Koracima prošlosti
- Naučno-obrazovni program
- RCG
- R98
- Programska šema
- Trofej Radija Crne Gore
- Frekvencije
- Radio drama
Fudbal
25. 01. 2016.
10:35 >> 10:21
4
VERBALNI DUEL
De Rosi nazvao Mandžukića ciganinom?
Nakon velikog derbija između Juventusa i Rome, koji je pripao "Staroj dami" (1:0), italijanski mediji veliku pažnju su posvetili verbalnom sukobu zvijezde "Vučice" Danijelea De Rosija i napadača Juvea Marija Mandžukića.
Nakon jednog njihovg duela, televizijske kamere su uhvatile De Rosija kako je navodno rekao: "Ućuti, usr..i ciganinu!"
Verbalni nadad Rominog vezste komentarisali su i treneri dvije ekipe.
Lučano Spaleti je tvrdio da je Manžukić vrijeđao njegove igrače.
"U takvim trenucima, pristojnost može da se izgubi. Ali Mandžukić je vrijeđao sve igrače Rome tijekom utakmice. Jedina greška bila je što De Rosi nije pokrio usta kao što to rade drugi igrači i treneri kada govore", rekao je Spaleti.
Trener Juventusa Masimilijano Alegri nije želio da incidentu pridaje previše pažnje.
"Ne znam što je De Rosi rekao Mandžukiću, ne znam što je Mario rekao De Rosiju, ali igrači redovno izmjenjuju uvrede tokom utakmica", prokomentarisao je Alegri.
Коментари4
Остави коментар