- Hronika
- Kolumne
-
Radio
- Izdvajamo
-
Emisije
- Dokumentarni program
- Pop top
- Europuls
- Zrno po zrno
- Radio ordinacija
- Kulturna panorama
- Zelena priča
- Epoleta
- +382
- Spona
- Svijet jednakih šansi
- Matica
- Život po mjeri čovjeka
- Link
- Izokrenuti svijet
- Koracima mladih
- Moja profesija je...
- Sportski program
- Kulturno-umjetnički program
- Muzički program
- Koracima prošlosti
- Naučno-obrazovni program
- RCG
- R98
- Programska šema
- Trofej Radija Crne Gore
- Frekvencije
- Radio drama
Zanimljivosti
09. 06. 2025.
09:41 >> 09:41
Čitaj mi:
PREMIJERA 19. SEPTEMBRA
Objavljen trejler za novi film sa Margo Robi i Kolinom Farelom
Objavljen je trejler za nadolazeći romantični film “A Big Bold Beautiful Journey”, a u glavnim ulogama su Margo Robi i Kolin Farel.
Film je režirao Kogonada, poznat po filmovima “Poslije Janga” i “Kolumbo”, dok je scenario napisao Set Rejs, scenarista filma “Menito”.
Premijera filma zakazana je za 19. septembar 2025. godine, a trejler je dostupan online i vidimo prve kadrove ovog romantičnog ostvarenja.
U filmu, Robi tumači lik Sare, a Farel lik Dejvida, dvoje neznanaca koji se susreću na vjenčanju i kreću na nevjerovatno putovanje kroz prošlost, istražujući ključne trenutke svojih života putem misterioznih vrata.
Film kombinuje elemente romanse i magičnog realizma, istražujući teme ljubavi, sjećanja i lične transformacije.
Pored Margo Robi i Kolina Farela, u filmu se pojavljuju i Lili Rejb, Džodi Tern-Smit, Fibi Voler-Briž i Kevin Klajn, navodi Blic.
Muziku za film komponovao je japanski kompozitor Džo Hisaiši, poznat po radu na filmovima Hajaoa Mijazakija.
“A Big Bold Beautiful Journey” je prvi film Margo Robi nakon uspjeha filma “Barbi” iz 2023. godine.
Režiser Kogonada i glumci su opisali snimanje kao transformativno iskustvo, a hemija među njima bila je očigledna i tokom priprema i na setu.
Film će biti prikazan u bioskopima širom svijeta, a očekuje se da će privući ljubitelje romantičnih drama i filmova sa elementima magičnog realizma.
Коментари0
Остави коментар