- Hronika
 - Kolumne
 - 
Radio
- Izdvajamo
 - 
Emisije
- Dokumentarni program
 - Pop top
 - Europuls
 - Zrno po zrno
 - Radio ordinacija
 - Kulturna panorama
 - Zelena priča
 - Epoleta
 - +382
 - Spona
 - Svijet jednakih šansi
 - Matica
 - Život po mjeri čovjeka
 - Link
 - Izokrenuti svijet
 - Koracima mladih
 - Moja profesija je...
 - Sportski program
 - Kulturno-umjetnički program
 - Muzički program
 - Koracima prošlosti
 - Naučno-obrazovni program
 
 - RCG
 - R98
 - Programska šema
 - Trofej Radija Crne Gore
 - Frekvencije
 - Radio drama
 
 
Muzika
08. 08. 2025.
08:33 >> 08:36
Jennifer Lopez zabranjen ulazak u Šanelov butik u Istanbulu
Američkoj muzičkoj zvijezdi Jennifer Lopez zabranjen je ulazak u Šanelov butik u tržnom centru Istinye Park u Istanbulu, objavili su tamošnji mediji.
Kada joj je član obezbjeđenja rekao da ne može ući, Lopez nije bila uzrujana te je samo rekla: "OK, nema problema" i odšetala. Zaposlenici butika su joj nakon toga prišli i pozvali je da se vrati, što je ona odbila.
Američki novinari su kontaktirali pjevačicinog menadžera povodom ove vijesti, ali nisu dobili odgovor. Umjesto u Šanelu, obavila je kupovinu u drugim luksuznim buticima poput Celine i Beymen.
Inače, ona je petog avgusta održala koncert u Istanbulu u okviru turneje "Up All Night". Krajem prošlog mjeseca je u Antaliji proslavila svoj 56. rođendan, a na društvenim mrežama je objavila dio atmosfere.
Pjevačica spomenutu turneju završava 10. avgusta, kada će nastupiti u Almatyju u Kazahstanu.
Коментари0
Остави коментар