Основна тема
Црно/бијела тема
Инверзна тема
MNE Play
MNE Play

Подешавaња

Умањи / Увећај

Изаберите тему

Основна тема
Црно/бијела тема
Инверзна тема

Hronika

Marko Terzić

28. 03. 2025. 09:59 >> 11:00
1

Slavko Stojanović osuđen na tri godine i osam mjeseci

Nekadašnji direktor crnogorske policije, karijerni policajac i bivši sekretar Vijeća za nacionalnu bezbjednost Slavko Stojanović osuđen je na tri godine i osam mjeseci.

Stojanović je uhapšen 2023. godine zbog optužbi zbog švrca cigareta, zloupotrebe službenog položaja i nedozvoljenog držanja oružja i eksplozivnih materija.

Ovo je prvostepena presuda, a u kaznu se uračunava vrijeme provedeno u pritvoru, od 18. novembra do 28. decembra 2023 kao i vrijeme trajanja mjere nadzora zabrana napuštanja stana, od 28. decembra 2023. do 28. marta 2025.

 

Uskoro opširnije...

Пратите нас на

Коментари1

Остави коментар

Остави коментар

Правила коментарисања садржаја Портала РТЦГВише
Поштујући начело демократичности, као и право грађана да слободно и критички износе мишљење о појавама, процесима, догађајима и личностима, у циљу развијања културе јавног дијалога, на Порталу нијесу дозвољени коментари који вријеђају достојанство личности или садрже пријетње, говор мржње, непровјерене оптужбе, као и расистичке поруке. Нијесу дозвољени ни коментари којима се нарушава национална, вјерска и родна равноправност или подстиче мржња према ЛГБТ популацији. Неће бити објављени ни коментари писани великим словима и обимни "copy/paste" садрзаји књига и публикација.Задржавамо право краћења коментара. Мање

Да бисте коментарисали вијести под вашим именом

Улогујте се
ЗАКЉУЧАНО: ОТКЉУЧАЈТЕ ПОВЛАЧЕЊЕМ СТРЕЛИЦЕ У ДЕСНО ...

Најновије

Најчитаније