- Hronika
- Kolumne
-
Radio
- Izdvajamo
-
Emisije
- Novosti dana
- Dokumentarni program
- Pop top
- Europuls
- Zrno po zrno
- Radio ordinacija
- Kulturna panorama
- Zelena priča
- Epoleta
- +382
- Spona
- Svijet jednakih šansi
- Matica
- Život po mjeri čovjeka
- Link
- Izokrenuti svijet
- Koracima mladih
- Moja profesija je...
- Sportski program
- Kulturno-umjetnički program
- Koracima prošlosti
- Naučno-obrazovni program
- Muzički program
- RCG
- R98
- Programska šema
- Trofej Radija Crne Gore
- Frekvencije
- Radio drama
Hronika
16. 08. 2022.
11:33 >> 11:36
U HERCEG NOVOM
Uhapšen Bjelopoljac zbog pljačke automata u zabavnom parku
Policijski službenici Centra bezbjednosti Herceg Novi uhapsili R.T. (18) iz Bijelog Polja sa privremenim boravkom u Herceg Novom. On je, kako se sumnja, upotrebom podesnog sredstva polomio zaštitni katanac od kase automata u zabavnom parku, odakle je otuđio novac u ukupnom iznosu od 300 eura.
Proaktivnim djelovanjem hercegnovska policija rasvijetlila je, kako navode iz policije, tri imovinska delikta – dvije teške krađe u pokušaju i jednu tešku krađu, koja djela su izvršena u 12.,13. i 14. avgusta, u večernjim časovima.
"Uhapšen je R.T. (18) iz Bijelog Polja sa privremenim boravkom u Herceg Novom", ističu u saopštenju.
"On je, kako se sumnja, upotrebom podesnog sredstva u noći između 12. i 13., kao i u noći između 13. i 14. avgusta polomio zaštitni katanac od kase automata u zabavnom parku, odakle je otuđio novac u ukupnom iznosu od 300 eura", zaključuju u saopštenju iz UP.
Uhapšena jedna osoba zbog ulične prodaje narkotika
Takođe, kako ističu, pretresom stana u mjestu Bijela pronađena je manja količina amfetamina, dvije vage za precizno mjerenje, kao i puščana i pištoljska municija.
Po nalogu tužioca N.K. je, kako ističu, uhapšen zbog sumnje da je izvršio krivično djelo neovlašćena proizvodnja, držanje i stavljanje u promet opojnih droga i krivično djelo nedozvoljeno držanje oružja i eksplozivnih materija.
Коментари0
Остави коментар