- Hronika
- Kolumne
-
Radio
- Izdvajamo
-
Emisije
- Dokumentarni program
- Pop top
- Europuls
- Zrno po zrno
- Radio ordinacija
- Kulturna panorama
- Zelena priča
- Epoleta
- +382
- Spona
- Svijet jednakih šansi
- Matica
- Život po mjeri čovjeka
- Link
- Izokrenuti svijet
- Koracima mladih
- Moja profesija je...
- Sportski program
- Kulturno-umjetnički program
- Muzički program
- Koracima prošlosti
- Naučno-obrazovni program
- RCG
- R98
- Programska šema
- Trofej Radija Crne Gore
- Frekvencije
- Radio drama
Košarka
14. 03. 2025.
16:50 >> 16:51
Čitaj mi:
Pavićević: Da damo sve od sebe za pobjedu koja bi bila prekretnica
Košarkaši Mornara nalaze se u veoma teškoj situaciji u ABA ligi - imaju samo jednu pobjedu i predstoji im grčevita borba za opstanak. U 23. kolu izabranici Mihaila Pavićevića sjutra će u "Topolici" ugostiti SC Derbi.
“Iz utakmice u utakmicu se ponavljam, nadajuće se da ćemo odigrati na potrebnom nivou da bi došli do pobjede koja bi nam mnogo značila, ali nekako stvari ne idu u dobrom pravcu. Ima i objektivnih problema, kad smo nešto i počeli da igramo, ostali smo bez najboljeg igrača Čika Kartera, uslijedio je problem sa Brendenom Dženkinsom koji je morao da napusti Crnu Goru. Ove nedelje smo imali zaista problema, jer su dvojica igrača van trenažnog procesa, to su Džamari Smit i Lovro Runjić, koje je uhvatio virus i ne znamo hoće li moći nastupiti“, kazao je Pavićević.
Mornar nema drugog izbora već da traži način da dođe do pobjede.
“Nismo ni mi u dobrom momentu, ali koliko god nas je, moramo da damo sve od sebe da dođemo do pobjede koja bi nam značila neku prekretnicu. Ne stavljam nikakav pritisak na igrače. Kao i u prethodnim utakmicama, od njih tražim maksimum, pa ako to bude dovoljno, bićemo svi zadovoljni“, zaključio je iskusni trener.
Коментари0
Остави коментар