14. 04. 2024. 17:32 >> 17:38
1

UTAKMICA GODINE ZA "LAVICE"

Kraj: Slovenija - Crna Gora 30:26

Ženska rukometna reprezentacija Crne Gore poražena je od Slovenije 30:26 u posljednjem kolu kvalifikacionog turnira za plasman na Olimpijske igre u Parizu i ostala bez vize za Francusku. To je prvi put da naše "lavice" neće igrati na tom takmičenju.

Izabranice Bojane Popović samo je pobjeda vodila na Igre, dok je selekciji koju sa klupe predvodi Dragan Adžić bio dovoljan i bod.

17:33

Završena je utakmica - Slovenija ide u Pariz, pobjeda protiv Crne Gore 30:26.

Опширније

17:31

Isključenje za Pletikosić na minut do kraja, Atingre je dobila nezgodan udarac u glavu.

Опширније

17:29

Na minut i po do kraja meča, Dragan Adžić traži tajm-aut.

Опширније

17:28

Slovenija koristi napad, 28:24 - 58. minut.

Опширније

17:27

Tanja Brnović postiže novi gol - 27:24.

Опширније

17:25

Isključenje dva minuta za Sloveniju, sedmerac koristi Mugoša za 27:23 - 56. minut.

Опширније

17:22

Mugoša pogađa za 26:22 - 55. minut.

Опширније

17:21

Sedmerac koristi Slovenija, koja vodi 26:21 - 54. minut.

Опширније

17:20

Opet odlična Atingre, koristi to Tanja Brnović za novi gol - 25:21 - 53. minut.

Опширније

17:19

Ivanović postiže novi gol za Crnu Goru - 25:20 u 52. minutu. Tajm-aut Dragan Adžić.

17:14

Raste prednost Slovenije - 24:18 u 49. minutu. Nova greška u napadu Grbić.

Опширније

17:13

Isključenje za Crnu Goru - peto, dva minuta za Bobanu Klikovac - 47. minut. Pogađa Stanko za 23:18.

Опширније

17:12

Dijana Mugoša postiže novi gol - 22:18.

Опширније

17:11

Gros prekida seriju Crne Gore - 21:17. Bobana Klikovac nije pogodila, Varagić to kažnjava za novih plus pet - 22:17 - 46. minut.

Опширније

17:09

Gol Itane Grbić za 20:16, potom odbrana Atingre i novi gol za Despotović, 20:17 - 45. minut.

Опширније

17:07

Opet nije pogodila Despotović, brza kontra Slovenije, koja prvi put ima plus pet - 20:15 u 44. minutu. Tajm-aut Bojana Popović.

Опширније

17:05

Despotović je lijepo izgradila poziciju, ali nova odbrana Pandžić. Na drugoj strani novi gol - Stanko pogađa za 19:15 u 43. minutu.

Опширније

17:04

Pletikosić promašuje sedmerac, ostaje 18:15 za Sloveniju.

Опширније

17:03

Ana Gros odlična za 18:15 - 40. minut.

Опширније

17:02

Prilazi Crna Gora na minus dva, sa sedam metara pogađa Matea Pletikosić - 17:15.

Опширније

17:01

Nije pogodila Despotović, srećom još jednom odlična Atingre na drugoj strani, 17:14 - 38. minut.

Опширније

17:00

Dijana Mugoša je isključena na dva minuta, sedmerac nije iskoristila Gros, odlična Atingre - 12 odbrana.

Опширније

16:58

Isključenje za Sloveniju. Koristi Crna Gora napad, pogodila je sa sedam metara Mugođa za 17:14 - 36. minut.

Опширније

16:57

Itana Grbić smanjuje na 16:13, Slovenija ne koristi napad, a onda ništa od novog gola za Crnu Goru, Grbić zaustavljena.

Опширније

16:55

Slovenija veže dva gola, vodi 16:12 u 33. minutu.

Опширније

16:53

Prvi gol za Crnu Goru u drugom poluvremenu, Pletikosić sa sedam metara za 14:12 u 31. minutu.

Опширније

16:52

Počelo je drugo poluvrijeme, prvi napad ima Crna Gora.

Опширније

16:38

Završeno je prvo poluvrijeme, Slovenija vodi 14:11. Odlična na našem golu Atingre - 11 odbrana.

Опширније

16:37

Smanjuje Grbić na 13:11 - 29. minut.

Опширније

16:36

Slovenija opet ima tri gola prednosti, 13:10 u 28. minutu.

Опширније

16:33

Ana Gros pogađa za 12:10, pa probijanje naše reprezentacije. Tajm-aut traži Dragan Adžić.

Опширније

16:32

Prišla je Crna Gora na minus jedan, pogodila je sa sedam metara Matea Pletikosić u 26. minutu.

Опширније

16:30

Nevjerovatna Atingre briljira na golu i održava našu selekciju, na drugoj strani nije pogodila Nina Bulatović sa krila.

Опширније

16:28

Po gol na obje strane, Pletikosić pogodila za našu selekciju, 11:9 za Sloveniju u 24. minutu.

Опширније

16:27

Mugoša nije pogodila sedmerac za minus jedan u 23. minutu, ostaje 10:8.

Опширније

16:26

Osam odbrana Antigre, na drugoj strani Tatjana Brnović pogodila za 10:8 u 22. minutu.

Опширније

16:25

Dosta tehničkih grešaka naših reprezantivki, Slovenija to koristi na najbolji način.

Опширније

16:24

Veže Crna Gora dva gola, Grbić je pogodila za 9:7.

Опширније

16:23

Despotović pogađa za 9:6 u 19. minutu.

Опширније

16:22

Konačno gol za Crnu Goru, 8:5 vodi Slovenija, ubrzo Gros vraća plus četiri 9:5. Isključenje u našoj reprezentaciji, dva minuta kazne za Nikolinu Vukčević.

Опширније

16:19

Nastavlja Slovenija seriju pogodaka, 8:4, tajm-aut traži selektorka Bojana Popović.

Опширније

16:18

Slovenija prvi put ima plus tri, 7:4 za izabranice Dragana Adžića u 16. minutu.

Опширније

16:17

Novo isključenje za Tatjanu Brnović u 15. minutu, drugo u meču. Slovenija vodi 6:4.

Опширније

16:15

Armel Antigre opet fenomenalna na golu naše reprezentacije, šest odbrana od 11 šuteva.

Опширније

16:14

Imala je Slovenija 5:3, ali opet Dijana Mugoša pogađa za Crnu Goru, ovoga puta sa krila za 5:4. Isključenje dva minuta za Tatjanu Brnović.

Опширније

16:12

Treći gol Crna Gora postiže iz sedmerca, pogodila je Dijana Mugoša za 4:3 u 11. minutu.

Опширније

16:09

Crna Gora nije postigla gol iz igre punih osam minuta, Slovenija ima plus dva 4:2.

Опширније

16:08

Novi gol za Crnu Goru, opet sa sedam metara, Mugoša je smanjila na 3:2 u 7. minutu.

Опширније

16:06

Crna Gora nije iskoristila zicer, Ivanović pogodila stativu. Ana Gros pogađa iz sedmerca za 2:1 u 5. minutu, a ista igračica povislila je na 3:1 u 6. minutu.

Опширније

16:04

Prvi gol za Crnu Goru postigla je Matea Pletikosić sa sedam metara, tome je prethodio faul nad Mugošom, a Slovenačka igračica dobila dva minuta suspenzije.

Опширније

16:02

Slovenija je povela 1:0, Crna Gora nije iskoristila dva napada, odlično je počela utakmicu golmanka Antigre - dvije odbrane.