N.R.

16. 04. 2024. 23:00 >> 23:01

liga šampiona

Atomski fudbal: PSŽ utišao "Monžuik", Dortmund eliminisao Atletiko

Kao što smo i navikli prethodnih mjeseci, još jedno spektakularno veče priredila nam je Liga šampiona. Poznata su dva kluba koja će igrati u polufinalu - PSŽ i Borusija Dortmund. Parižani su u revanšu pobijedili Barselonu 4:1 i nadoknadili 2:3 iz prvog meča. Dortmund je u spektakularnom okršaju savladao Atletiko Madrid 4:2 i anulirao poraz od 1:2 u gostima.

22:59

Gotovo je i na "Monžuiku" - velika pobjeda PSŽ-a protiv Barselone 4:1 za polufinale.

Опширније

22:55

Završen je meč u Dortmundu, domaćin je slavio 4:2 i izborio polufinale Lige šampiona.

Опширније

22:52

Mbape stavlja tačku na pitanje pobjednika - 4:1 za PSŽ u 89. minutu.

Опширније

22:37

Navijači Dortmunda.

Опширније

22:33

Kakva ludnica u Dortmundu - novi gol za Dortmund - Sabicer je pronašao put do mreže za 4:2 u 74. minutu.

Опширније

22:32

Ne predaje se Dortmund - opet vode "milioneri" - gol za 3:2 postigao je Filkrug u 71. minutu.

Опширније

22:26

Izjendačenje u Dortmundu - Atletiko se vratio nakon dva gola zaostatka - gol za 2:2 postigao je Anhel Korea u 64. minutu.

Опширније

22:24

Siguran izvođač sa bijele tačke Mbape za 3:1 u 61. minutu.

Опширније

22:22

Neoprezan start Kansela nad Dembeleom - penal za PSŽ u 59. minutu.

Опширније

22:19

Trener fudbalera Barselone - Ćavi Ernandez dobio je crveni karton zbog šutiranja reklame u 60. minutu.

Опширније

22:17

Опширније

22:09

Опширније

22:05

Još jedna uzbudljiva noć u Ligi šampiona, očekuje se rasplet - počela su druga poluvremena.

Опширније

21:50

Završena su prva poluvremena, Barselona - PSŽ 1:1 i Dortmund - Atletiko Madrid 2:0.

Опширније

21:42

Опширније

21:41

Erupcija oduševljena u Dortmundu, prelijep gol za 2:0 postigao je Matsen u 39. minutu.

Опширније

21:36

Опширније

21:30

Mbape je bio blizu gola u 28. minutu, brani Ter Štegen - lopta odlazi u korner.

Опширније

21:20

Nova šansa za Borusiju u 18. minutu - Adejemi je bio u dobroj poziciji, šutirao je, ali je Jan Oblak bio na mjestu.

Опширније

21:14

Prvi gool, Barselona vodi 1:0 golom Rafinje u 12. minutu, asistencija Jamala.

Опширније

21:13

Za sada više uzbuđenja u Dortmundu, Sabicer je imao prilku za domaće u 3. minutu, Morata je na drugoj strani nakon solo prodora šutirao pored gola u 5. minutu.