Beta [ Objavio: O.Z. ]

29. 04. 2017. 16:14 >> 15:48

PORAŽENA OD SOSIJEDADA

Granada ispala iz Primere

Fudbaleri Granade izgubili su danas u gostima od Real Sosijedada sa 2:1 i tako ispali iz španske Primere.

Granada poslije 35 utakmica ima 20 bodova, a tri kola prije kraja zaostaje 10 za Leganesom, koji ima i meč manje.

Real Sosijedad je pobjedom ostao u igri za evropska takmičenja, pošto ima 61 bod i šesti je na tabeli, mjestu koje vodi u kvalifikacije za Ligu Evrope.

Sosijedad je vodio u San Sebastijanu golom Karlosa Vele u 45. minutu, a u 65. je izjednačio Adrijan Ramos. Pobedu domaćinu u 84. minutu donio je Huanmi.

Prethodno je iz Primere ispala Osasuna. Za opstanak se još bore Sporting Hihon, Leganes i Deportivo.

Sporting je najbliži ispadanju, pošto ima šest bodova manje i utakmicu više od Leganesa, a sedam od Deportiva.