N.R.

09. 03. 2024. 15:55 >> 16:05

1.CFL

Sutjeska slavila u Petrovcu

Fudbaleri Sutjeske savladali su Petrovac u gostima 2:1 u 24.kolu Prve lige Crne Gore.

Nemanja Carević doveo je Petrovac u vođstvo u 18.minutu.

Igrač Sutjeske, Dušan Vuković poravnao je na 1:1, igrao se 31.minut. Isti fudbaler donio je potpuni preokret u 55.minutu za ispostaviće se konačnih 2:1 u Petrovcu.

To je osma pobjeda nikšićkog tima ove sezone, na čijoj klupi je, u drugom mandatu, debitovao trener Miljan Radović.

Domaćin je od 20.minuta imao igrača manje, golman Marko Kordić je dobio crveni karton.

Sutjeska nakon ovog kola ima 36 bodova i zauzima četvrto mjesto na tabeli, Petrovac je sakupio 30 bodova i trenutno je na šestoj poziciji.

Od 15 sati počeo je duel Mladosti i Jezera, od 18 sati sasataće se Dečić i Rudar, u istom terminu počeće i utakmica između Mornara i Jedinstva.