rtcg.me/Beta [ Objavio: O.Z. ]

VERDER BOLJI OD BAJERA 17. 03. 2019. 17:47   >>  17:13 0

VERDER BOLJI OD BAJERA

Ajntraht se primakao zoni LŠ, kiks Leverkuzena

Fudbaleri Ajntrahta pobijedili su danas u Frankfurtu Nirnberg sa 1:0 u 26. kola njemačke Bundeslige.

Jedini gol na utakmici postigao je Martin Hintereger u 31. minutu, a asistenciju je upisao srpski reprezentativac Filip Kostić.

Ajntraht je peti na tabeli Bundeslige as 46 bodova, jednim manje od Menhengladbah koji je na četvrtoj poziciji, dok je Nirnberg posljednji, 16. sa 13.

Fudbaleri Verder Bremena ostvarili su drugu uzastopnu pobjedu, pošto su savladali Bajer u Leverkuzenu sa 3:1.

Maks Kruze je u sjajnoj formi, postigao je gol i na prethodne dvije utakmice, a i sada je u 13. minutu donio prednost svom timu. U 37. minutu Kruze je bio asistent, a Rašica je realizovao kontru i udvostručio prednost gostiju.

Leon Bejli je u 75. minutu donio nadu Bajeru golčinom iz slobodnog udarca, ali je konačnih 3:1 za Verder postavio Kruze pogotkom u 95. minutu.

Verder sada ima 39 bodova na osmoj poziciji zaostaje po tri boda za Volsburgom i Bajerom, pa je još i te kako živa borba za plasman u Ligu Evrope, pa i u Ligu šampiona.