Л.В.

28. 10. 2023. 19:19 >> 19:24

ČEMPIONŠIP

Hakšabanović asistent, Rajović strijelac

Fudbaleri Stouka slavili su na gostovanju protiv Midlsbroa sa 0:2, a jedan od aktera meča bio je i naš reprezentativac Sead Hakšabanović koji je bio asistent kod prvog gola.

Naš fudbaler koji igra kao pozajmljeni fudbaler Seltika je u osmom minutu izveo korner, na prvu stativu, tamo se nalazio Majkl Rouz koji je loptu sproveo glavom u mrežu domaćina.

Nakon pogotka mogao je Stouk i do drugog gola, ali je Mehdi Leris bio neprecizan na pas Ki Jana Juvera.

Alžirski fudbaler ipak uspio je da se iskupi u 37. minutu kada je iskoristio pas Džonsona i duplirao prednost gostiju.

U nastavku, fudbaleri Stouka su bili zadovolji rezultatom, a tim Majkl Kerika nije našao inspiraciju za preokret.

Ovo je prvi put od 1997. godine da je Stouk slavio na dva vezana gostovanja Midlsbrou.

Što se Čempionšipa tiče u strijelce se upisao fudbaler Votforda i potencijalni reprezentativac Crne Gore Mileta Rajović koji je u 92. minutu donio bod svojoj ekipi u dueli sa Milvolom (2:2).

Za ekipu "lavova" nije igrao naš golman Matija Šarkić koji je i dale povrijeđen.