Povećaj veličinu slova Vrati na prvobitnu veličinu slova Samnji veličinu slova štampaj štampaj

Pošalji prijatelju

PRIMERA 17. 12. 2017. 22:59   >>  22:27 0

Barsa rutinski, šou Suareza i Paulinja

Fudbaleri Barselone pobijedili su večeras na svom terenu Deportivo La korunju sa 4:0 u posljednjoj nedjeljnoj utakmici 16. kola španske Primere.

Barselona je ovom pobjedom zadržala prvo mjesto i šest bodova prednosti u odnosu na prve pratioce - Atletiko Madrid, dok je Deportivo 17. sa 15 bodova.

Katalonci su poveli golom Luisa Suaresa u 23. minutu, da bi Paulinjo u 41. povisio na 2:0.

Urugvajac je svojim drugim golom u 47. povisio na 3:0, da bi konačnih 4:0 postavio Paulinjo u 75.

Barselona je mogla i do ubjedljivije pobjede, ali Lionel Mesi u 70. minutu nije realizovao jedanaesterac, odnosno Ruben mu je odbranio udarac.

Katalonci su tako]e pored penala čak pet puta pogodili okvir gola, a i propustili su nekoliko dobrih prilika.