Povećaj veličinu slova Vrati na prvobitnu veličinu slova Samnji veličinu slova štampaj štampaj

Pošalji prijatelju

SERIJA A 19. 03. 2017. 23:15   >>  22:54 0

Roma savladala Sasuolo

Fudbaleri Rome pobijedili su večeras na svom terenu Sasuolo sa 3:1 u utakmici 29. kola Serije A.

Roma je druga na tabeli italijanskog šampionata sa 65 bodova, odnosno ima osam bodova manje od Juventusa, dok je Sasuolo na 15. poziciji sa 31.

Sasuolo je poveo već u devetom minutu pogotkom Greguara Defrela, ali je Roma potom preokrenula rezultat i upisala 21. pobjedu od početka sezone.

Golove za Romu postigli su Leandro Paredes u 16. minutu, Mohamed Salah u 47. i Edin Džeko u 68. minutu.

Roma u narednom kolu dočekuje Empoli, dok Sasuolo na svom terenu igra protiv Lacija.