S.V.

25. 09. 2024. 22:56 >> 22:57

Junajted opet razočarao, Lacio ubjedljiv, Galatasaraj savladao PAOK

Mančester junajted je ponovo razočarao, igrao je samo 1:1 na svom terenu sa Tventeom, na startu Lige Evrope, pa je pozicija menadžera Erika ten Haga opet ugrožena.

"Đavoli" su vodili majstorskim golom Eriksena 35. minutu, a Lamers je sredinom nastavka utišao "Old traford" i postavio konačan rezultat.

Lacio je bio ubjedljiv protiv kijevskog Dinama u gostima 3:0.

Sav posao Rimljani su završili do 35. minuta. Dva gola dao je Bia, pogađao je u 5. i 35. minutu.

Između njegovih golova smjestio se pogodak Dele-Baširua.

Crnogorski reprezentativac Adam Marušić svih 90 minuta bio je na terenu.

Galatasaraj je na svom terenu slavio protiv PAOK-a 3:1.

U meču sa puno šansi na obje strane, domaćin je poveo autogolom Babe u 48. minutu, da bi izjednačio Kateljanos sredinom nastavka.

Akgun je 15 minuta prije kraja trasirao put Galati ka trijumfu.

Tačku je stavio Ikardi u petom minutu nadoknade.

U duelu Nice i Sosijedada nije bilo pobjednika 1:1. Gosti su od 18. minuta vodili golom Baranećea, a bod domaćinu osigurao je u 45. minutu.

Na startu nastavka , Nica nije iskoristila penal. Nije bio precizan Gesand...

U preostalim mečevima večernjeg programa, Mitijiland je remizirao sa Hofenhajmom  1:1, Anderleht je nadigrao Ferencvaroš 2:0, dok je Slavila bila bolja od Ludogoreca 2:0.