N.R.

31. 08. 2024. 16:30 >> 19:06

LIVE BLOG

Uživo: Bokelj u posljednjem napadu do boda, igra se u Petrovcu, Budućnost - Otrant (TVCG2, 20h)

Utakmicama 6. kola nastavlja se takmičenje u Meridianbet Prvoj crnogorskoj fudbalskoj ligi. Pet mečeva u četiri termina - duel između Budućnosti i Otranta od 20 sati možete pratiti na Drugom kanalu Javnog servisa.

U prvom meču ove runde Bokelj je uspio u posljednjem napadu da stigne do gola i boda - odlično je nakon kornera reagovao Muković i pogodio glavom za konačnih 1:1 u 98. minutu. Arsenal je imao prednost od 59. minuta kada je Kordić doveo domaće u vođstvo.

Od 19 časova igraju Petrovac i Jedinstvo.

Najinteresantniji duel biće odigran na DG areni, gdje će vodeća Budućnost u 20 sati ugostiti novajlije u elitnom rangu, ekipu Otranta.

U istom terminu zvanični šampion, Dečić na kampu Fudblaskog saveza dočekaće Jezero.

U posljednjoj utakmici kola, u 20 sati i 45 minuta, sastaju se Sutjeska i Mornar.

Parovi:

Kraj: Arsenal - Bokelj 1:1 (Kordić 59 - Muković 90+8)

Petrovac - Jedinstvo 0:0

Budućnost - Otrant 20.00 (TVCG2)

Dečić - Jezero 20.00

Sutjeska - Mornar 20.45

LIVE BLOG:

19:01

KrajPočeo je drugi meč 6. kola domaćeg šampionata, Petrovac - Jedinstvo.

Опширније

18:50

KrajZavršen je meč u Tivtu bez pobjednika, Arsenal - Bokelj 1:1.

Опширније

18:45

GolBokelj je uspio da dođe do gola u posljednjem napadu u 98. minutu, Fatih Muković je odlično reagovao glavom nakon kornera za 1:1 i donio bod Bokelju.

Опширније

18:40

Crveni kartonDva crvena kartona u finišu meča, prvo je isključen igrač Arsenala Apia, dok je kod Bokelja Poček ranije morao u svlačionicu.

Опширније

18:09

ŠansaImao je Bokelj priliku preko Pepića u 62. minutu - odličan je bio golman Zogović.

Опширније

18:03

GolGol u Tivtu, vodi Arsenal od 59. minuta - pogodio je Šaleta Kordić za 1:0.

Опширније

17:47

Počelo je drugo poluvrijeme u Tivtu.

Опширније

17:34

KrajZavršeno je prvo poluvrijeme u Tivtu - bez mnogo uzbuđenja i bez golova, Arsenal - Bokelj 0:0.