- Hronika
- Kolumne
-
Radio
- Izdvajamo
-
Emisije
- Dokumentarni program
- Pop top
- Europuls
- Zrno po zrno
- Radio ordinacija
- Kulturna panorama
- Zelena priča
- Epoleta
- +382
- Spona
- Svijet jednakih šansi
- Matica
- Život po mjeri čovjeka
- Link
- Izokrenuti svijet
- Koracima mladih
- Moja profesija je...
- Sportski program
- Kulturno-umjetnički program
- Muzički program
- Koracima prošlosti
- Naučno-obrazovni program
- RCG
- R98
- Programska šema
- Trofej Radija Crne Gore
- Frekvencije
- Radio drama
Ekonomija
20. 09. 2013.
17:03 >> 17:03
SKUPŠTINA AKCIONARA
Luka Kotor uzima kredit
Na vanrednoj sjednici, skupština akcionara "Luke Kotor" donijela je Odluku o kreditnom zaduženju kompanije u iznosu od 615.000 eura.
Kako je saopšteno, iz kompanije, kredit će biti iskorišćen za izgradnju Putničkog terminala u Luci Kotor. Rok otplate je najviše deset godina, a kamatna stopa do 6 odsto.
"Za izgradnju objekta procijenjeno je racionalnim uzimanje kreditnih sredstva koja bi se u narednom periodu vraćala iz sredstava poslovanja društva. U tom cilju obavljeni su preliminarni razgovori sa Investiciono razvojnim fondom Crne Gori, čiji obaveza je da prati i ulaže sredstva u infrastrukturne i razvojne projekte od državnog interesa", navodi se u saopštenju "Luke Kotor".
Iz kompanije je saopšteno da je Odbor direktora tokom predhodnih godina preuzeo niz mjera u cilju poboljšanja kvaliteta usluga u luci i stvaranja uslova za dinamičan razvoj kompanije.
Коментари0
Остави коментар