Povećaj veličinu slova Vrati na prvobitnu veličinu slova Samnji veličinu slova štampaj štampaj

Pošalji prijatelju

Objavio: S.V.

REGIONALNA LIGA 04. 03. 2017. 21:28   >>  21:22 0

Poraz Jadrana u Zagrebu

Vaterpolisti Jadrana poraženi su od Mladosti u Zagrebu 9:7 (3:1, 2:1, 3:5, 1:0), u utakmici 15. kola Triglav regionalne A1 lige.

Mladost je bolje otvorila meč, imala je i tri gola prednosti (5:2), da bi Jadran serijom 5:0 preokrenuo (7:5) na tri minuta i 23 sekunde prije kraja treće četvrtine.

Međutim, to je bilo sve od našeg tima, koji do kraja meča nije postigao gol.

Mladost je to kaznila i nanijela Jadranu četvrti poraz u regionalnoj ligi.

U pobjedničkom timu najbolji je bio Bašić sa četiri gola, po dva su postigli Brlečić i Vlahović.

Kod Jadrana se istakao Merkulov sa dva gola, a upisali su se još Ukropina, Kovaćić, Vidović, Banićević i Gardašević.