- Hronika
- Kolumne
-
Radio
- Izdvajamo
-
Emisije
- Dokumentarni program
- Pop top
- Europuls
- Zrno po zrno
- Radio ordinacija
- Kulturna panorama
- Zelena priča
- Epoleta
- +382
- Spona
- Svijet jednakih šansi
- Matica
- Život po mjeri čovjeka
- Link
- Izokrenuti svijet
- Koracima mladih
- Moja profesija je...
- Sportski program
- Kulturno-umjetnički program
- Koracima prošlosti
- Naučno-obrazovni program
- Muzički program
- RCG
- R98
- Programska šema
- Trofej Radija Crne Gore
- Frekvencije
- Radio drama
Rukomet
25. 06. 2019. 11:18 >> 16:40
U AVGUSTU DEVET DUELA
Rukometašice Budućnosti počinju pripreme 25. jula
Rukometašice Budućnosti 25. jula počinju pripreme za novu sezonu, a u avgustu ih očekuje devet provjera . "Plave" će odmjeriti snage protiv Bresta, Valčee, Astrahana, Meca, CSM Bukurešta, Đera, Bjelovara i Podravke, što će biti odlične prilike za uigravanje tima Dragana Adžića.
Zajedničkom večerom koja je planirana za četvrtak, 25. jul, "plave" počinju novu sezonu u kojoj ih očekuju brojni izazovi, saopšteno je iz kluba.
Od petka, 26. do nedjelje, 28. jula, izabranice Dragana Adžića će odraditi testiranja i potrebnu dijagnostiku, te staviti u funkciju sve rekvizite u teretani ''Bemax arene'' u Podgorici.
Bazične pripreme biće odrađene u Beranama od 29. jula do 6. avgusta, nakon čega je planiran povratak u Podgoricu i serija kontrolnih mečeva.
U avgustu će naše šampionke imati devet sjajnih provjera i to između ostalog protiv pet timova koji su učesnici Lige šampiona.
U septembru će naš tim imati obaveze u Regionalnoj ligi, a prvog vikenda oktobra kreće i nova sezona Lige šampiona.
Rivale u grupnoj fazi elitnog takmičenja, "plave" će saznati u četvrtak nakon žrijeba u Beču, koji čekaju iz drugog šešira.
Raspored pripremnih mečeva:
Budućnost – Brest (SC ''Morača'', Podgorica) – 8. avgust
Budućnost – Valčea (SC ''Morača'', Podgorica) – 10. avgust
Budućnost – Valčea (SC ''Morača'', Podgorica) – 11. avgust
Budućnost – Astrahan (SC ''Morača'', Podgorica) – 13. avgust
Mec – Budućnost (Brest) – 16. avgust
Budućnost – CSM Bukurešt (Brest) – 17. avgust
Budućnost – Đer (Brest) – 18. avgust
Budućnost – Bjelovac (Makarska) – 28. avgust
Podravka – Budućnost (Makarska) – 29. avgust
Коментари0
Остави коментар